gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

Doğumdan sonra doğum kontrol hapına başlanabilirmi?

Konu, 'Doğum Kontrolü & Aile Planlaması' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

Emzirmek doğum kontrol

Selam kızlar
    Her doğum yapan annenin bence korkusudur .Elimizdekini büyütmeye çalışırken ya tekrar hamile kalırsam diye ve bu yüzden ilişkiden bile kaçan insanlar çok gördüm
    sizler için araştırdım arkadaşlaremziren anneler doğum kontrol haplarını 6 aya kadar kullanmamalılar. Doğum kontrol hapları süt miktarını azaltır.Doğumdan sonra bebek emzirmeyen anneler doğum kontrol hapını 3 hafta geçtikten sonra (doktor muayenesinde bir engel yoksa) kullanabilirler. Doğum kontrol hapı ile korunmak her kadına uygun değildir, sizin için uygun olup olmadığını doktorunuz değerlendirmelidir.

Doğumdan sonra doğum kontrol hapına başlanabilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. doğum kontrol hapı

doğum kontrol hapı

bilginize ihtiyacım var arkadaşlar ya ben suan oğlanı emziriyom ama ebeler doğum kontrol hapı kullanabilirsin dediler 6 aylık olduktan sonra ama ben 1 aydır kullamıyom sakıncası var mı ki biliyonuz mu yada kullanan var mı
  2. Doğum kontrol haplarında zararlar

Doğum kontrol haplarında zararlar

Meleklerim doğum kontrol haplarının zararlarını hepimiz biliyoruz ama bilmeyenler elbette vardır.Hadi bakalım ozaman doğum kontrol haplarının zararları nelermiş :tik: Kadınların yanlış eş seçmesine yol açabiliyor! Bilim adamları, doğum kontrol haplarının, kadınların yanlış eş seçmelerine neden olabileceğini öne sürdü. Araştırmacılar yaklaşık 100 kadın üzerinde yapılan denemelerde,...
  3. Doğumdan sonra doğum kontrol hapı

Doğumdan sonra doğum kontrol hapı

Meleklerim hamilelik döneminiz sonlanıp bebeğinizi kucağınıza aldıktan sonra şimdi sıra korunmakta.Bebeğiniz büyüyünceye kadar ve vücudunuz doğumun etkisini atana kadar yeni bir gebelik oluşmaması için. DOĞUMDAN SONRA DOĞUM KONTROL HAPI Doğum kontrol hapları bebeklerini emziren kadınların sütlerinin gelmesini başlangıçta miktar ve kalite yönünden olumsuz etkiler. Günümüzde kullanılan düşük...
  4. doğum kontrol hapı içenler

doğum kontrol hapı içenler

merhaba hanımlar benim sorum şu şekilde olacak bir süredir doğum kontrol hapı kullanıyorum acaba hap kullanırken hamile kalırmıyım şu an bebek düşünmüyoruz yinede korkularım var sanki hamile kalacakmışım gibi hç hap kullanırken hamile kalan duydunuzmu
  5. Doğum kontrol hapı

Doğum kontrol hapı

Slm kızlar Türkiye CYPRODERM isimli Doğum kontrol hapı varmı? Bilgisi olan var mı? Veya o hapa yakın hangı hap kullanabilirim?? Cevaplarınız için teşekkür

Sayfayı Paylaş