gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Doğumdan sonra saçlarım dökülmeye başladı yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar doğumdan 2 ay sonrasına kadar saçlarım pırıl pırıldı , harika görünüyordu ama 2 aydan sonra saçlarım tutam tutam elime gelmeye başladı. Ne yapacam ben? Böyle olan varmı içinizde, ne yaptınız dökülmeye karşı ?

Doğumdan sonra saçlarım dökülmeye başladı yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Saç dökülmesine doğal çözümler

Saç dökülmesine doğal çözümler

saç dökülmesine doğal çözümler saç dökülmesine bitkisel çözümler saç dökülmesini önlemek saç dökülmesi için maske saç dökülmesine çözüm önerileri burada arkadaşlar. Merhaba Sevgili Melek'ler, az önce sizlere badem yağı saç bakımı önerileri sunmuştuk. Şimdi ise bir çok kişinin saç sorunları arasında yer alan saç dökülmesi sorununa değiniyor ve saç dökülmesi için ilaç gibi önerilerde bulunuyoruz...
  2. Doğum Sonrası Saç Dökülmesinin Sebepleri Nelerdir?

Doğum Sonrası Saç Dökülmesinin Sebepleri Nelerdir?

Doğum Sonrası Saç Dökülmesi Doğum Sonrası Saç Dökülmesinin Nedenleri Saç dökülmesi pek çok kişinin sorunudur melekler. Ancak özellikle doğumdan sonra saçlar daha çok dökülür. Bunun sebepleri konusunda sizleri bilgilendirmek istiyoruz melekler.. :) Bayanlar Hamilelik boyunca dökülmeyen saçlar ise doğumdan sonraki 2-6 ay arasında doğal olan dökülme evresini toplu halde gerçekleştirip...
  3. Saçları dökülmeye başlayanlar nasıl uzatıyorlar yardım istiyom

Saçları dökülmeye başlayanlar nasıl uzatıyorlar yardım istiyom

Benim saçlarım ocak ayında dökülmeye başladı. Bazı tedaviler sonucu minik saçlar çıkmaya başladı. Amma o kadar azalmış ki saçım. Utanıyorum. Bu yeni çıkan saçları 3-4 aya nasıl bi formülle uzata bilirim? Yardım edin :(
  4. Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayanlar

Doğumdan sonra saç dökülmesi yaşayanlar

doğum sonrası saç neden dökülür,doğumdan sonra saçlar neden dökülür,saç dökülmesi için ne yapmalı,doğum sonrası saç döökülmesi hakkında bilgiler Doğum sonrası saç dökülmesi hemen hemen her annede görülmektedir. hamilelik döneminde hormon düzeylerindeki artış, saçlarda normalden fazla büyümeye yol açtığı için hamilelikte güçlenen saçlar, doğum sonrası dökülmeye başlar. Bu durum, fizyolojik...
  5. Saç dökülmesine karşı maskeler

Saç dökülmesine karşı maskeler

1. Kalendula, papatya vb. karışımı – kepeklerden arındırır ve saç köklerini güçlendirir. Kalendula - 2 yemek kaşığı Papatya - 2 yemek kaşığı Lavanta Çiçeği - 1 yemek kaşığı Kekik Otu - yarım yemek kaşığı Bitkilerin üzerine 1.5 litre kaynar su ekleyin, üzerini kapatıp 20 dakika demlemeye bırakın. Saçlarınızı bu karışımla yıkayın. Bu karışım açık renkli saçlar için uygundur. Saçları...

Sayfayı Paylaş