gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Hadi Hızlandır

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Ben ne dağları taşları atlattım Yüreğine sevgimi patlattım Nice aşıkları da tam çatlattım
    Seni sevdiğimi herkese anlattım

Al al al sevgimi al
    Al al al yüreğine al
    Al al al hadi hızlandır
    Beni kandır hadi inandır

Doğuş - Hadi Hızlandır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yutuluyoruz,Hızlanın!

Yutuluyoruz,Hızlanın!

Seni Seviyorum" Ne güzel bir cümle-ydi Ama şimdi hiç bi anlamı kalmadı "Aşkım" Yalnızca sevgiliye söyle-nirdi Zamanla anlamını yitirdi.. Şimdi "aşkım" demek bile iç gıdıklamıyor, heycan duygusunu hissettirmiyor çoğu zaman! Neden? Çünkü sokakta gördüğümüz kediye bile ; -Ay aşkım ne şekersin sen öyle diyor-uz! Peki nerde kaldı gizem,sevmekten,sevdiğimize...
  2. bünyeni hızlandır

bünyeni hızlandır

Yavaş :-):-):-):-)bolizmalı kişiler daha kolay kilo alır. :-):-):-):-)bolizmayı hızlandırmak için düzenli olarak egzersiz yapmak ve kas dokusunu artırmak şart. :-):-):-):-)bolizma, vücudun temel fonksiyonlarını devam ettirebilmek için bir günde ihtiyacı olan minimum enerji miktarıdır. Dinlenme anında vücudun kalori harcama hızına bakılarak ölçülür ve kişiden kişiye değişiklik gösterir. Yemek...
  3. Bünyeyi hızlandır

Bünyeyi hızlandır

Yavaş metabolizmalı kişiler daha kolay kilo alır. Metabolizmayı hızlandırmak için düzenli olarak egzersiz yapmak ve kas dokusunu artırmak şart. Metabolizma, vücudun temel fonksiyonlarını devam ettirebilmek için bir günde ihtiyacı olan minimum enerji miktarıdır. Dinlenme anında vücudun kalori harcama hızına bakılarak ölçülür ve kişiden kişiye değişiklik gösterir. Yemek yeme, uyuma, temizlenme...
  4. Cari açıkta büyüme hızlandı

Cari açıkta büyüme hızlandı

NİSAN ayında yüzde 50.1 artış göstererek 4 milyar 882 milyon dolara çıkan cari açık, yıllık bazda bir önceki ay ilk kez 40 milyar doları aşmasının ardından Nisan itibariyle 41 milyar 946 milyon dolara çıktı. Yılın ilk dört ayında cari açık yüzde 35.2 artarak 16 milyar 885 milyon dolar oldu. hürriyet ekonomi
  5. Bu Yiyeceklerle Metabolizmanız Hızlansın

Bu Yiyeceklerle Metabolizmanız Hızlansın

Metobolizma hızlandıran süper yiyecekler Bazı kişiler kalorili yiyecekler tükettikleri halde kilo almazlar.. Peki sizce bunu nasıl başarıyorlar? Bir kadının sabit metabolizma hızı 1200 - 1600 kkalori arasında değişiyor. Erkeklerinki ise 1400 - 2400 arasında değişir. Kadınların kas yapısı erkeklerin üçte ikisi kadardır ve ne kadar kaslıysanız metabolizmanız o kadar hızlı çalışıyordur....

Sayfayı Paylaş