gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Korkma Biz Genciz

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sana bir dokunabilsem Öpsem hep sevsem Yalnız senin olurum desem
    Benim olur muydun

Ağlarım ben yine sensiz
    Üzülme korkma biz genciz
    Tutarız güneşi yanarız engelsiz
    Sebep olurmuydun

Ne olur bak bana biraz
    Ne olur gül bana gülüm
    Bu ne günah inan ne bir ayıp
    Sevda bir yol dönmek inan kayıp

Yemin ettim senin üstüne
    Yemin ettim sevmem bir daha
    Çekerim ben acıyı dertleri
    Seveceksen beklerim
    Bir ömür seni

Doğuş - Korkma Biz Genciz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doğuş - Kaçarım

Doğuş - Kaçarım

Ben baharda çiçek açarım Gece olunca ışık saçarım Seni düşünüp seni ararım Söz verip te dönenden kaçarım Yar yar bir dinle Gel beraber olalım Aşk dorukta tam muhabbet Bu işin sonunda var selamet Hayırlısı ne diyelim Sözden öte söz verelim Kandıranın sonunu Yol verelim bulsun yolunu
  2. Doğuş - Dalga

Doğuş - Dalga

Aşık olursun sevdiğini sanırsın Gerçeği bulduğunda Bulduğunu sanırsın Hüzün öyle bir dalga alıp Götürür uzaklara sus Sevgiyi veren aşklar zamanla yavaşlar Sahte yüzler meleğe bürünmüşler.
  3. Doğuş - Bıktım

Doğuş - Bıktım

Derdime dert katamam Inan arkandan aglayamam Cok düsündüm Yarardan çok zararla dolusun Kiziyorum simdi kendime Nasil düstüm ben bu hale Sana mi yanayim, bana mi yanayim Söyle söyle kime yanayim Biktim senin gibi yalanci bahardan [x4] Biktim yüzsüz insafsiz olandan [x4] Her seyi son deyip af dilersiniz [x4] Kancikca hançeri vurana kadar [x4]
  4. doğuştan kör

doğuştan kör

Ingiltere'de Brooklyn köprüsünde bri bahar günü kör bir adam dilencilik yapiyormuş. Dizlerinin üzerindeki tabelada ise büyük harflerle DOĞUŞTAN KÖR yazılı imiş. Köprüden geçen bir çok insan bu acıklı manzaraya rağmen dilenciye para vermeden köprüden geçip giderken bir reklamcı durumu görmüş. Dilencinin dizleri üzerindeki DOĞUŞTAN KÖR yazılı tabelayı eline almış, arkasını cevirip bri şeyler...
  5. Doğuş boşandı!

Doğuş boşandı!

esra ceyhan yeniden evlendimi doğuşun evliliği esra ceyhan evlendimi Evlilikleri çok bile sürdü doğuş daha öncede açıklamıştı ben eşim beni istiyo diye evliliğimi sürdürmeye çalışıyorum demişti haklarında hayırlısı.. ÜNLÜ ŞARKICI DOĞUŞ, EŞİ ŞEYMA UYGUN'DAN BOŞANDI. UYGUN'A AYLIK BİN TL NAFAKA BAĞLANDI. BU MUTLULUK MAZİDE KALDI Ünlü şarkıcı Doğuş, 3 yıldır evli olduğu...

Sayfayı Paylaş