gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Sah Mat

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Sonunda muradına ermiş olmalısın Tahammülüm kalmadı Acı yanında yavan kaldı
    İstediğin gibi oldu

Öyle büyük dert verdin ki bana
    Cennetimi cehennem aldı
    Anılarla dolu gönlüm
    Acılarla şaşa kaldı

Yüreğim yanar
    Mutsuzluk sarar
    Şaha kalkar gönlüm
    Mata yatar

Doğuş - Sah Mat konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. saçlarınız çokmu mat

saçlarınız çokmu mat

Saçlar gerek boya, perma, röfle gibi kimyasal işlemler, gerekse güneş, hava kirliliği, su, rüzgar gibi çevresel faktörler yüzünden yoğun bir yıpranırlar. Bunlar direct olarak saçın yapısı üzerinde olumsuz etki yaratır. Saçta en sık karşılaşılan problemlerin başında aşırı yağlanma, kuruma, kepek, dökülme ve saç tellerinin kırılması gelir. Tüm bunların çeşitli nedenleri olmakla birlikte saç...
  2. mat renk hakimi avatarlar

mat renk hakimi avatarlar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Kolera - Matine Araları

Kolera - Matine Araları

buzdolabında herşey bozuk çalıyor Hasara uğradım evde yoktu kapıda kaldım eşiğine yattım eşiklerde sabahladım yaradanımız bence yaralamazdı özgür iradeydi şeytanım bu işgal bu çelişik halde tutup çevirip kapıyı açtım kaç saplantı sahibiydim kaçını bastırdım ah şahsıma hakim olamadım umarsızlık yolları tıkadı filikalarım kıvılcım aldı kırılgandım içimi sel bastı vaziyet budur duygu yağmur altı...
  4. Teniniz Gri, Bulanık ve Matsa

Teniniz Gri, Bulanık ve Matsa

Endişelisiniz, aynaya bakıyorsunuz ve bu moralinizi düzeltmiyor. Niçin bu dönükten, bu sivilceler, bu çürükler? Yüzünüzün gri rengi, tembel bir bağırsağın, görevini tamamlayan ve derinin nazik hücre mekanizmasını bozan organik artıkları toplayan öd dolu kabarcıkların belirtisidir. Bütün bu belirtiler, sizin genel bir tedaviye ihtiyacınız olduğum düşündürüyor. Ama ilaçları almaya başlamadan...
  5. siyah mat oje arıyorum

siyah mat oje arıyorum

arkadaşlar french oje yapmak istiyorum bu yüzden siyah mat ojeye ihtiyacım var fakat her yerde bulunabiliyormu tuafiyelerde felan markasınıda yazarsanız sevinirim :tik::hıms:

Sayfayı Paylaş