gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Doğuş - Şekil Böyle Aşk Böyle

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

şekil böyle aşk böyle Ellere vermem seni Sen benimsin bende senin
    Gün gibi doğuyor gözlerin
    Cesaret veriyor nefesin

Seni arar gözlerim
    Seni ister şu gönlüm
    Kurulu düzen bu böyle
    Şekil böyle aşk böyle

Ah duysun be alem
    Duysun be elalem
    Kimin umrunda
    Şekil böyle aşk böyle

Aşk böyle aşk böyle aşk böyle

Doğuş - Şekil Böyle Aşk Böyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. BÖyle AŞk

BÖyle AŞk

Bir kız ve bir delikanlı bir motosikletin üzerinde 180Km hızla gidiyorlar ve aralarında şöyle bir konuşma geçiyor; Kız : Lütfen yavaşla, ben korkuyorum Delikanlı : Hayır, bak ne kadar eğlenceli Kız : Lütfen, lütfen, çok korkuyorum Delikanlı : Peki, beni sevdiğini söyle Kız : SENİ ÇOK SEVİYORUM, lütfen yavaşla Delikanlı : Şimdi de bana sıkıca sarıl Kız delikanlıya sıkıca sarılır...
  2. Sanalda Aşk Böyledir İşte

Sanalda Aşk Böyledir İşte

Sanal aşk dedikleri Ne ismi, ne adresi belli İş, okul, sorma sakın mesleğini Kesinkes üniversiteli.... Atar bir isim, der ismim Ali Bilmezsin yalandan bir elma dali Yaşını da doğru sözlemez ki Yirmi beşindedir her dem,olsa da elli Acaba bekar mıdır, yoksa evli mi Bekarım diyecek tabi ki Olsa da torun sahibi.... Dostça başlar herşey önceleri, sizli bizli Başbaşa kalınca...
  3. İşte Aşk  böyle bişey***

İşte Aşk böyle bişey***

Sevdiğiniz erkek yada kocanız bi kaza geçirdi. bakıma muhtaç bi durumda? Siz olsanız ne yapardınız?, Sizce o ne yapardı? Aşkınızın büyüklüğünü görelim dürüstçe:)
  4. ßir adanın doğuşu böyle böyle görüntülenmiş...

ßir adanın doğuşu böyle böyle görüntülenmiş...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Olmaz Aşk Böyle Olmaz!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...

Sayfayı Paylaş