gebe
  1. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0

doktora gittim veee....

Konu, 'Gebelik' kısmında tatlı cadım tarafından paylaşıldı.

selam arkadaslarım bugun düşükten sonra ılk defa gıttım doktora kanamam yenı bıtmıstı cunku.doktor bı guzel muayene ettı tahlıl ıstedı tertemız cıktı.sadece demır eksıklıgı varmıs okadar.folık asıte devam et dedı ve demır ıcın ılac verdı.cok ıcım rahatladı anlatamam sıze.ve eger ıstıyosanız cocuk korunmana gerek yok dedı:shootout:anlamadım bu kafamı karıstırdı oysakı baska doktorların bır ay hatta 6 ay korun dedıklerını baskalarına yanı duymustum.neyse sıze soracagım sey demır eksıklıgı olan ve bunu gıdalarlada destekleyenlerınız varmı?neler yıyebılırım fazlaca yanı kı bu sorun da kalksın ortada.ha unuttum ayrıca cocugun dusmesı ıyı olmus cunku gelısemeyen bı bebegıın özurlu dogma rıskı varmıs uzulme sakın dedı.ıcım dahada rahatladı....onerılerınızı beklıyorum demır eksıklıgı ıcın yanı...sımdıden cevap verecek olanlara tesekkur edıyrum.

2. Onurlu_Deniz

Onurlu_Deniz Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    canım öncelikle çok geçmiş olsun bak bu senin için daha hayırlıymış
    demir depolarının dolması için öncelikle doktorunun verdiği ilaçları düzenli kullan

ayrıca üzüm pekmezi, kuru üzüm ye bol bol

3. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım cevabın ıcın.ıcıcem ınsallah duzenlı sekılde ılerde bebısım olunca tekrar ınsallah annesı saglıklı olsun kı saglıkla tasısın onu dımı:)

4. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    katrei mateme katlıyorum pekmez kesinlikle olur bide kan üzümü denen bişi var ondan al bendede var demir eksikliği üşüyorum hep morarıyorum falan bak her işin hayırlısı olurmuş tatlım sevindim yeniden bebiş olcek yupi

5. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    gecmiş olsun cnm bendede demirsizlik var mercimek yiyebilirsin dedi doktor bana

6. tatlı cadım

tatlı cadım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    0
    sagol canım benım.gunlerdır eksı sıfır olan moralım bugun duzeldı:)cevap veren herkese tesekkur ederım

doktora gittim veee.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Doktorlar

Doktorlar

Doktorlar İlk bakışta gayet sıradan gözüken ve içimizden birini izliyormuşuz gibi hissettiren genç doktor Ela ve onunla aynı zamanda , Türkiye'nin en ünlü ve en iyi hastanesinde eğitime başlayan bir grup genç cerrahın hikayesi. Ancak kahramanlarımızı tanıdıkça ve onların renkli , bir o kadar sıradışı hayatlarına tanık oldukça hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını anlarız.Hayatın...
  2. doktor

doktor

Anne yahut alim bir kimise, Hastanın yanına doktor girmesi onun iyileşmesine, sağlıklı birinin yanına girmesi hastalanmaya, Doktor, insan karakterinde saklı bulunan ve nefsin derinliklerinde bastırılan olumsuz özellik ve eğilimlerin ortaya çıkmasına, Dokktor oldUğun görmek ilim ehli yahut yönetici olmaya, Doktor bazen insanı rkasından çekiştiren birine, öğütleri etkili olan vaize, çöplüğe, kan...
  3. vee. . Sшээт.αиgэŁ™

vee. . Sшээт.αиgэŁ™

Herkese merhaba Ben Cansu Zonguldak`lıyımm ve yaşım 17 Burcum Balık:D (ne alakaysa) vee Galatasaraylıyımm Bu sene YGS ve YDS sınavlarına gireceğim için sitede fazla zaman geçiremiycem ama olsunn Siteniz + forum çok güzel emeği geçen herkesin ellerine sağlık:tik: Benden bu kadar Şimdi yorum sırası sizde hoşgeldin leri alalımm:smokin:
  4. gittin....

gittin....

Gittin... Ben, arkandan sadece baktım. Oysa; söyleyecek o kadar çok şeyim vardı ki... "Gidersen iyiye dair ne varsa içimde yitireceğim hepsini. Gidersen sönecek içimdeki ateş ve bir daha hiç kimse yakamayacak. Gidersen karanlığa mahkum edeceksin günlerimi O karanlıkta yolumu kaybedeceğim" diyecektim sana. Konuşamadım... Gittin... Gidişini görmemek için gözlerimi kapattım...

Sayfayı Paylaş