gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenler Lütfen Okusunlar....

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Dolgun Kirpikler için Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak

Kirpiklerinizin seyrek olduğunu düşünüyorsanız, küçük hilelerle kirpiklerinizin daha gür görünmesini sağlayabilirsiniz.İşte birkaç öneri ile kirpikleriniz olduğundan 2 kat daha yoğunlaşsın ve dolgun gösterişli bir görünüme bürünsün istemez misiniz?Peki kirpiklerinizin dolgun görünürken aynı zamanda uzun ve gür de görünmesini ister misiniz?

Kirpiklerinizi bir kirpik kıvırıcıyla kıvırıp 10 saniye bekleyin.

Kirpikleriniz çok düzse, kirpik ucuna kadar kıvırma işlemine devam edin.

Siyah renk uzatıcı, kahverengi ise kalınlaştırıcı etki sağlar.

Bir kat kahverengi maskarayla başlayın ve sonra da uçlara siyah maskara sürün.

Dolgun kirpiklere kavuşun!

Dolgun Kirpiklere Sahip Olmak İsteyenler Lütfen Okusunlar.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gür ve alımlı kirpiklere sahip olmak mı

Gür ve alımlı kirpiklere sahip olmak mı

Ok gibi uzun, gür ve alımlı kirpiklere sahip olmak mı istiyorsunuz? Cam bir kabın içine 1 çay kaşığı hint yağı ve 12 gr kakao yağı (1 yemek kaşığından biraz az) ekleyip karıştırın. Kabı sıcak su dolu bir başka kabın içine yerleştirip krem kıvamına gelene kadar ısıtın. Karışımı soğutup 15 gün boyunca temiz bir rimel fırçası yardımı ile yatmadan önce gözlerinize kaçırmamaya dikkat ederek...
  2. Etkileyici dolgun dudaklara sahip olmak için

Etkileyici dolgun dudaklara sahip olmak için

Kadınlığın sembolüdür dudaklar. Her kadın dolgun dudaklara sahip olmak ister. Kimi bunun için operasyon geçirir, kimi ise doğal yollardan sahip olmak ister. İşte size en kolay yolu Melek'ler! Dolgun dudaklara sahip olmak için Sally Hansen'in bu ürünü kafi Melek'lerim. “Dolgunlaştırıcı Dudak Parlatıcısı” modasını başlatarak kozmetik sektöründe bir devrim yaratan Sally Hansen Lip Inflation...
  3. Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Bende dolgun dudaklara sahip olmak istiyorum

Selam kızlar benim dudaklarım çok ince ve yüzümde en beğenmediğim yer dudaklarım arkadaşlarıma bakıyorum ne güzel dudakları var sırf bu yüzden belirgin renklerde ki rujları süremiyorum acaba nasıl dolgun dudaklara sahip olabilirim bu konuda bilgisi olan var mı?
  4. Dolgun kirpiklere nasıl sahip oluruz?

Dolgun kirpiklere nasıl sahip oluruz?

Bu konu; dolgun kirpikler hakkında bilgi vermektedir Bakışlar bir kişinin ilk izlenimlerini oluşturur. Biz kadınlar ise bakışlarımızı güzelleştirmek adına birçok makyaj hilesinden yardım alırız. Bakışlarımıza anlam katan kirpiklerimiz çoğu zaman buğulu bakışları sağlar. Sizin kirpikleriniz çok mu seyrek yada görünümlerinden memnun değil misiniz? Buyurun uzun kirpiklere, dpşgun kirpiklere...
  5. 2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

2015 te bebek sahibi olmak isteyenler

melekler hadi bakalım yeni yıla hazırlanalım...yeni melekler gelsin dünyaya...cennet koklayalım biz de...

Sayfayı Paylaş