gebe
  1. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113

Domates ve küpe....

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında ßeLeN tarafından paylaşıldı.

Domateslerle bazen başıma derde girer. Canımız menemen ister mesela ondan sonra iki saat soymaya çalışırız oysaki kolayı var .. -Domatesleri alırız ve içi su dolu kapta 5 dk kadar kaynatırız.

-Ardından ısınan domateslerin kabukları kendiliğinden soyulur.
    çok kolay bi yöntem bilmeyenlerimiz varsa melişlerrr

Kulağınıza küpe olsun !

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

İşte budur diyor ve sana yılın repini bizzat kendim panelden 1,000 olarak veriyorum Belen :)

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    abawwwwwww 1000 sayamadım ben yawwww karıştım ... ben hıc okadar repi bi arada görmedim ***** ya du alıştıra alıştıra virrr kalbime inivecek sincikkkk :)
    tşk ettim :)

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

5. zuzumm_

zuzumm_ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    197
    Ödül Puanları:
    63
    bende açarken konuyu domates ve küpe ne alaka demiştim ama ii bişe olmuş ayrıca domatesi bıçağın tersiyle sürtüncede kolay soyuluyo

Domates ve küpe.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. domates ve lımon suyu dıyetı

domates ve lımon suyu dıyetı

Sabah kalkar kalkmaz 1 bardak suya 3 çorba kaşığı limon suyu ekleyip için Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 adet haşlanmış patates Bir saat sonra yarım bardak domates suyu, 4 tane kiraz Bir saat sonra 1 dilim karpuz Bir saat sonra 1 bardak domates suyu Bir saat sonra 1 kase sarmısaklı az tuzlu cacık Bir saat sonra bir bardak domates suyu Bir saat sonra bir bardak...
  2. küpe ve yüzük modelleri

küpe ve yüzük modelleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. Tek Taş Kolye ve Küpe..

Tek Taş Kolye ve Küpe..

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. Küpe ve yüzük modelleri

Küpe ve yüzük modelleri

Her bayan aksesuarı sever kimi yüzük kimi küpe giydiğimiz kıyafete uygun bi aksesuarımız mutalaka olması lazım tasarımcılarda sağolsun bizler için duradan çalışıp yepyeni modeller üretiyorlar :Dişte sizlere takı modelleri içlerinden birini mutlaka beğeneceksiniz:)

Sayfayı Paylaş