gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Domuz Gribine karşı ilginç Maske Dizaynı:))

Konu, 'Karışık İlginç ve Garip Resimler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Domuz gribi büyük bir hızla yayılmaya ve can almaya devam ediyor meleklerim...Uzmanlar herkese tıbbi maske kullanılmaları gerektiğini söylüyor ama bazılarımız bu uyarılara uyuyor bazılarımız hiç dikkate bile almıyoruz... Yaratıcılıkta sınır tanımayan tasarımcıların yeni maske dizaynlarını gördükten sonra belki tıbbi maske takmayanlarda maske takmaya başlar :tik:

Domuz Gribine karşı ilginç Maske Dizaynı:)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Domuz Gribine Karşı Önlem

Domuz Gribine Karşı Önlem

domuz gribi karikatürleri domuz gribi karikatür ile ilgili karikatürler ile ilgili karikatür gribiyle karikatürler Resim küçültülmüştür.Resmi büyütmek için buraya tıklayın.Resimin orjinal boyutları 735x261ebatlarında 36KB boyutundadır.
  2. domuz gribi

domuz gribi

bugünlerin en önemli konularından bir tanesi domuz gribi ve domuz gribi aşısı olduğunu hepimiz biliyoruz meleklerim...malesef bu hastalık türkiyemizin çoğu il ve ilçesinde de saptanmıştır..domuz gribi aşısı konusunda çeşitli söylentiler var..siz ne düşünüyorsunuz bu konuda??aşıyı yaptırır mısınız??paylaşımlarınızı bekliyoruz... teşekkürler
  3. Domuz Gribi

Domuz Gribi

Merhaba arkadaşlar,bana gelen bir maili sizinle paylaşmaka istedim.. > > DOMUZ GRİBİ 'nden korunmanın basit yolları‏ > > > > Dr.Vinay Goyal: Yoğun bakım ve Tiroit > > uzmanıdır. MBBS, DRM DNB. / 20 yıldan fazla klinik > > tecrübesi vardır. > > > > Mikrobun vücuda giriş noktaları yalnızca burun > > delikleri, ağız ve boğaz yoluyla olmaktadır....
  4. Domuz gribine karşı ozon aşısı

Domuz gribine karşı ozon aşısı

Halen domuz gribi aşısı tartışmaları sürerken bir başka domuz gribine karşı uzmanlar açıklamalarda bulunuyor ozon aşısı denilen bu aşıyla birlikte domuz gribine karşı korunma yapılabileceğini açıklayan uzmanların vermiş olduğu aşı ile ilgili bilgilerin detayı ise şöyle: Dünya Sağlık Örgütü verilerine göre tüm dünyada domuz gribi olarak bilinen A/H1N1 virüsüne yakalananların sayısı 272 bini...
  5. Domuz gribi

Domuz gribi

Herkese merhaba, arkadaşlar ben domuz gribine fena halde kafayı taktım.Çocuklarıma hergün elma-havuç suyu sıkıyorum ve ceviz-badem-fındık yedirmeye gayret ediyorum.Kırmızı et ve bakliyatta çok önemli bağışıklık sistemi için diye söyleniyor,sofradan eksik etmemeye çalışıyorum.sizlerlede paylaşmak istedim.Aman dikkat..........

Sayfayı Paylaş