gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dondurma Lekesi Nasıl Geçer Acilil lütfen

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

ARkadaşlarım ya o kadar para vererek aldığım conversime dondurma döküldü hemde çikolatalı dondurma iyimi şimdi ne yapacam ben ya çamaşır suyulamı sileyim başka bişeylemi gitti ayakkabım gittiiiiii babam bi daha kesin almaz bana sakarsın diyor bana zaten ne yapacam nası geçirem bu lekeyi arkadaşlarım.

2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    oo sevgili misafirimiz öncelikle geçmiş olsunn dondurma lekesi yeşil ceviz lekesi kadar çokta zor bir leke değildir hemen geçebilir aşağıdaki linkimize bakınız çaresi orda :D:D
    dondurma lekesi nasıl çıkar

artık dikkatli yeyin dondurma :D:D

3. Arda Karavelioğlu

Arda Karavelioğlu Forum Okuru

....

Ben geçen çamaşır makinesine attım,baya başarılı bi snuç aldım.Sende dene baktın olmadı at çöpe gitsin :D

Dondurma Lekesi Nasıl Geçer Acilil lütfen konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dondurma lekesi nasıl çıkarılır?

Dondurma lekesi nasıl çıkarılır?

dondurma lekesi nasıl çıkar dondurma lekesi çikolatalı nasıl çıkar Leke soğuk suyla silinir ya da soğuk suya yatırılır. Deterjan hafifçe ovularak lekeye yedirilir. Sonra eşya yıkanır. Yağ lekesi varsa temizleyici bir sıvıyla çıkarılır. Leke yinede çıkmazsa kumaşın cinsine göre renk açıcı bir madde yada çamaşır suyu kullanılır. - Solmayan ipekli emprimeden süt lekesi derhal yıkanırsa çıkar....
  2. Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer lütfen yardım edin!

Selam kızlar ben 3 aylık hamileyim ve mide bulantılarından ne yatabiliyorum ne de yemek yiyebiliyorum bu mide bulantıları nasıl geçer lütfen yardım edin siz hamile hanımlar Gebelikte Mide Bulantısı Nasıl Geçer bana da söyleyin:(
  3. Sinek ve böcek ısırığı lekesi nasıl geçer?

Sinek ve böcek ısırığı lekesi nasıl geçer?

sinek ısırıkları nasıl geçer,sinek ısırığı izi nasıl geçer,sinek ısırığı nasıl geçer,sinek ve böcek ısırıkları nasıl geçer, Çoğunlukla yaz aylarında sivrisinek ya da farklı böcek ısırıkları herkesin başına bela oluyor. Bu ufak sinek-böcek ısırıkları ihmalkarlık ve bazı hatalar sonucunda cildimizde kalıcı izler bırakabiliyor. M-Onep Etiler Kliniği Dermatoloji Uzmanı Dr. Ömür Tekeli; bir...
  4. KAN LEKESİ NASIL ÇIKAR?

KAN LEKESİ NASIL ÇIKAR?

kan lekesi nasıl çıkar,kan lekesi çamaşırdan nasıl çıkar,kurumuş kan lekesi nasıl çıkar, kan lekesi giysiden nasıl çıkar,kan lekesi nasıl temizlenir,kan lekesini çıkarma hakkında bilgiler Kan Lekesi Eğer parmağınızda kağıt kesiği oluşmuş, çocuğunuzun burnu kanamış veya benzer kazalar yaşamışsanız, kan lekesini çıkarmanın ne kadar güç olduğunu öğrenmişsiniz demektir. Dikkat edilmesi gereken...
  5. Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Çamaşır Suyu Lekesi Nasıl Çıkar?

Bayanların temizlik işlerinde hijyeni sağlamak için en çok kullandıkları deterjanlardan biridir çamaşır suyu.İstenilen hijyeni ve beyazlığı sağlayan çamaşır sularını kullanırken üstüne sıçratmayan yoktur.Bazen en sevdiğimiz kıyafetlere sıçrar ve sıçradığı yerin rengini açarak değiştirir.Bu can sıkıcı durumun çözümü olduğu söyleniyor.Çamaşır suyu lekesi nasıl çıkar bakalım.Hazır konu lekelerden...

Sayfayı Paylaş