gebe
  1. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0

dönüşüm muhteşem olurr

Konu, 'Meleklerin Günlüğü' kısmında megara tarafından paylaşıldı.

merhaba kızlar uzun zamandır yoktum. geri döndüm sizleri çok özlediiiim öncelıkle onu belirteyim özellikle canım kelebekımıı:) okul yenı basladı bende burdakı evıme gelınce ancak sızede öyle dönebildim.yenıden merhaba herkese her şeye.. şimdi her şeyi gözden geçirme zamanı:D

sudembeyaz bunu beğendi.
  2. KeLeBeK's

KeLeBeK's Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    186
    Ödül Puanları:
    63
    Bitanem benim hoş geldin canım bende seni çok özledim tatlım:kiss:

3. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63
  4. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    Zaten hiç gitmemiştin ki sen ama yinede tazeleyelim ve seni tekrardan görmek güzel kuzum..

5. megara

megara Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    SAOL balım ya valla çok özledim sizi.

dönüşüm muhteşem olurr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Duvar kağıtlarının muhteşem dönüşü

Duvar kağıtlarının muhteşem dönüşü

Duvar kağıtlarının muhteşem dönüşü Bir dönem ev dekorasyonunun vazgeçilmez unsuru olan duvar kâğıdı, tekrar geri dönüyor. Bu kez sıra dışı renkleri ve desen alternatifleriyle dikkat çeken duvar kâğıtları, boyanıp silinebiliyor. Dekorasyonda yepyeni bir dönem başladı. Son yılların en önemli trendleri arasında, özel tasarımlı kişiselleştirilebilir duvar kâğıtları yer alıyor....
  2. Linet'in Muhteşem Dönüşü

Linet'in Muhteşem Dönüşü

linetin eski ve yeni hali linet eski hali linet kilolu linetin son ÜNLÜ SANATÇI LİNET, 10 YILLIK SUSKUNLUĞUNU BOZDU. SESİ VE ŞARKILARI İLE HER ZAMAN BEĞENİLEN BİR SANATÇI OLAN LİNET ŞİMDİ GÖZE DE HİTAP EDİYOR. MUHTEŞEM DEĞİŞİMİ İLE GÖRENLERİ HAYRETE DÜŞÜRÜYOR. 10 yıl sonra yeniden... En son albümünü 1999 yılında çıkartan Linet, dördüncü albümü için stüdyoya kapandı. Uzun süren...
  3. *bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

*bugünkü sevinçlerimm bukadar olurr*

bugün benim şansı günüm herhaldee hem yeni yıl,hem mod oldum,hemde 3000 mesajım olmuşş kendimle gurur duyuyorum beee.... herkese teşşekürlerrr bu aşamaya tek başıma değil sizlerin sayesinde geldimmm başta adminlerim olmak üzere herkesee teşşekürlerrr... sizi seviyorummmm *MeÇHuL*
  4. belkii bir günn olurr...

belkii bir günn olurr...

bilmiyorum hayatt bana ne gösterir ne yaşarım bilmiyorum ama şuann hayallerin neler diye sorsalar ilk diyecegim şeyyy kardeşiminn ayaga kalkıp bir kere bana yürümesi olurduu o zaman istersee rabbim canımı alsınn sadece o anıı 1 dkk doya doya yaşamak içinn herşeyii veriridimm....:18: diğer hayalim ise bir sabah uyandıgımdaa sevdiğiminn kollarında ve onun kokusundaa gözlerimi acmak ve onun oo...

Sayfayı Paylaş