Dörtlü Dantel Örneği

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

 1. Misafir

  Misafir Forum Okuru

  [​IMG]Çok güzel dantel örneklerinden bir tanesi daha sizler için sitede yayında.
  Yapılışı: 26 cm. x 26 cm. boyuntundaki oda ta için 60 numara dantel ipliği ile zincir çekij küçük bir halka yapın. Üzerini sıkiğne olarak doldurun. Üzerine tığa 2 defa dolayıp 3 defada çekerek 13 direk ya. Üzerine sıkiğne devam edin. Tekrar dir tekrar sıkiğne ve daha sonra 32 delikli trabzan yapın. Çevresine sıkiğne ve trabzanlarla dönerek motifi tamamlayın. Dört adedi birleştirin. Etrafına kenar dantelini yaparak tamamlayın.
   
 2. Melekler Mekanı

  Melekler Mekanı Tavsiye İçerikler Üye

  Benzer İçeriklerimiz:
   
Dörtlü Dantel Örneği konusuna benzer içeriklerimiz
 1. Dantel örnekleri

  değişik mutfak dantelleri danteler danteler örnekleri dantel örnekleri resimli dantelerim
 2. dantel örnek çeşitleri

  örnek çeşitleri dantel çeşitleri örnekçeşitleri dantel ernek ve yapılışları çeşit çeşit dantel örnekleri buyrun kızlar çeyizlik model aramayın :):)
 3. Dantel Örnekleri Yeni Modeller

  Dantel Örnekleri Yeni Modeller - yeni dantel örnekleri var mı sizde? Kızlar yakında evleniyorum ve ben dantelde örebiliyorum ama bu güne dek modası eskir diye hiç kendim için örmedim. sizden yeni dantel modelleri rica ediyorum :)
 4. Dantel Damat Bohçası Örnekleri

  Dantel Damat Bohçası Örnekleri damat bohçası örnekleri Her ne kadar şmidiledrde bohçalar yerini şık sepetlere ve valizlere bırakmış olsada, bohçalar hala vazgeçilmezlerimiz arasında. Sevgili Melek'ler, biz de bu sayfamızda sizler için ve çeyiz hazırlıkları yapanlar için dantel damat bohçası örnekleri sunmak istedik.

Sayfayı Paylaş