gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dove ile kuru saçlara veda

Konu, 'Saç Bakımı' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

dove saç bakım ürünleri kuru saçlar için
    Doktorumuda da bana dediği gibi Dove piyasada bulunan bütün şampuanlar arasında nem içeren ve kökten besleyen tek şampuandır ki ben bunu tecrübeli ve Dove kullanan biri olarak yazıyorum sizlere Melek'lerim. Ayrıca sizlere Dove ile kuru saçlara veda etmenizi sağlayacak bilgiler de aktarıyorum.

Biz kadınların en büyük dertlerimizden biri saçımızın kuruması, kabarması ve elektriklenmesidir. Uzmanlar bu problemleri gidermek için saçlara sadece nem verilmesinin yetmediğini aynı zamanda saçı beslemek gerektiğini söylüyor. Bilin bakalım imdadımıza ne yetişiyor? Tabii ki Dove…

Dove Yeni Besleyici Bakım Serisi dünyada bir ilki gerçekleştirerek badem yağı ve mineral içeren içeriğiyle saçlarımızı ağırlaşmadan besliyor. Besleyici, güçlendirici ve antioksidan içeriğiyle kurumuş, kabarmış ve elektriklenmiş saçlarımıza tam bir bakım sağlıyor. “En kuru saç bende” diyenler de bile işe yarıyor üstelik.

“Peki saçlarımız besleyici ultra hafif yağları emince ne oluyor” derseniz, hemen size “Yüzde 100’e kadar ipeksi bir görünüm kazanıyor” cevabını veririz.

O zaman ne yapıyoruz? Saçlarımızın parlak ve yumuşak olması için besleyici ve güçlü yağlar kullanıp huzura kavuşuyoruz.

Dove ile kuru saçlara veda konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kuru saçlara bakım

kuru saçlara bakım

kuru saçlara bakım kuru saçlar için bakım kurumuş saçlara Saç Bakımı Yüz derisinde olduğu gibi kafa derisinde ve saçlarda, bünye özelliklerine göre değişiklikler söz konusudur. Hemen hemen her iki kişiden birinin kafa derisindeki yağ bezleri normalin üstünde yağ üretir. Sonuç, yağlı saçlar! Yüzünün derisi yağlı olanların genellikle kafa derisi de yağlıdır. Herkesin kafa derisinde...
  2. Kuru saçlar için bakım

Kuru saçlar için bakım

kuru saçlar için bakım çok kuru saçlar için bakım saç uçlarının kuruması saç derisi kuruması nemsiz Tıpkı kuru ciltler gibi kuru saçlar da ekstradan bakım ister.Daha çok dökülen ve kırılan kuru saçlar elektriklerinir, kolay kolay şekil almaz ve gözlerde nahoş olan bir görüntü alır. Peki kuru saçların bahsettiğimiz ekstra bakımı nasıl olmalı? İşte size kuru saçlarınızın bakımı hakkın da...
  3. Kepekli saçlara veda edin!

Kepekli saçlara veda edin!

şampuana aspirin Bu yaşıma geldim hiç kepek sorunuyla karşılaşmadım:Dçok şanslıyım galiba.Hep aynı şampuanı kullanıyorum galiba ondan:DKepek konusunda dertli olanalr için bir öneri.Buyrunuz meleklerim. Kepek saç derisinde kapanan gözenekler şampuan artıkları stres gibi çeşitli faktörlerden dolayı oluşabilir. Her sorunun olduğu gibi saçlardaki kepek sorunun da tedavisi var. Üstelik...
  4. Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Bakım !!!!!

Kuru Saçlara Son!!!!! Kuru saçlara mı sahipsiniz işte bikac püf noktası sizlere..... Kuru saçlara özel bakım ve yıkama yöntemlerini dikkatle uygulayarak ve 2 haftada bir kez yapacağınız nemlendirici saç bakım maskesiyle hayalinizdeki saçlara kavuşabilirsiniz. 1-Kuru saçlar için üretilmiş yoğun nemlendirme özelliği bulunan şampuanı tercih edin. 2-Saçlarınızın doğal yağını korumak için 2...
  5. kuru saçlara çözüm

kuru saçlara çözüm

saçlarım çok kuru. kuru olduğu içinde elektrikleniyor ne yapmam lazım lütfen tavsiyelerinizi yazın. siteyi dolaştım denilenleri yaptım ama işe yaramadı daha değişik yöntemler biliyorsanız lütfen yazın.

Sayfayı Paylaş