gebe
  1. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

dövme yaptırdım ama pişmanım :(

Konu, 'Güzellik ve Bakım Önerileri' kısmında Sali zeynep tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var dövme yaptırdım ama pişmanım derim resmen soyuluyor görüntüden de memnun değilim çizim dağınık duruyor napabilirim :(((

2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Dövmenizin kaçıncı günü ?Yeni yaptırdıysanız bir kaç gün içinde soyulması kabuklanması normaldir.

3. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

üçüncü günü aşırı kaşınıyor ve kızarıklık var normalmi yani ?

4. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Tabiki normal.Dövmeyi yaptırdığınız kişinin sizi bilgilendirmesi gerekirdi.Bir kaç gün bepantenle ince tabaka halinde dövmenin olduğu yere bakım uygulamanız lazım.Dövmenizin resmini yükleyebilirmisiniz?

5. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

6. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Mesaj yazdığınız bölümde altta sağ tarafta dosya yükle var ordan yükleyebilirsiniz

7. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

8. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Olur tabiki

9. Sali zeynep

Sali zeynep Forum Okuru

TAMAM RESMİ GÖRDÜM VE SİLDİM . resmi silermisiniz sonra

10. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.516
    Ödül Puanları:
    113
    Gerçekten kötü olmuş.Amatörce yapılmış.Uzman bir dövmecide silim yaptırabilirsiniz

dövme yaptırdım ama pişmanım :( konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dövme

Dövme

Bakınız; Dağlamak.Rüyada dövmeniz olduğunu görmek ya da başka birinin dövmesini görmek belli bir süre için hayırlı olayların içinde bulunacağınızı ve olayların istediğiniz gibi gelişeceğini müjdeler. Rüyasında vücudunda dövme olduğunu gören kişi, uzun uğraşmalardan sonra para alır. Dövmenin rengine de çok dikkat etmek gerekir.Rüyada dövmeniz oldugunu görmek ya da baska birinin dövmesini görmek...
  2. Asya - Pişmanım

Asya - Pişmanım

Asya - Pişmanım bir günah sanki aşkımız gözlerimdeki her damla hasretin bu sensiz geçirdiğim ilk gecenin sabahı nasıl gelir ah sevgilim her şeyim meğer ne kaybetmişim canımdan çok sevmişim affet çok geç anladım senden kalan bir çok şey hatıra oldu şimdi dön artık çok pişmanım
  3. Pişmanım..!!!

Pişmanım..!!!

Pişmanlık… Galiba tanıyorum onu. Pişmanım… Açının sinüs değerini negatif almadım, sorum yandı. Kardeşime bağırdım, ürküttüm onu. Dört yanlışımın bir doğrumu götürmesine sebebiyet verdim. Hoş kokulu güzelim çiçeği dalından kopardım. Kaliteyle alakasız bir televizyon programı izledim. Anlatım bozukluğu yaptım, sonrasında düzeltemedim. Değer vermeye değmezlere değer verip, değerin değerini...
  4. yaptım ama pişman değilim:)

yaptım ama pişman değilim:)

haruncum sen başkanlıktan atılasın diye yoklama fişini ben yürüttüm... süleyman hocam siz ve arkadaşlarım bilmese de 4. sınıftA fen bilgisi sınav sorularını ben çarptım... zeynepcim bana merve ile ilgili dediklerini birazcıcık katarak da olsun ben söyledim aynen mervecim senn zeynebe dediklerini de... harun sınıfı ikiye böldüğün için sizi dövdürmaya bi akrabamı ben çğırdım:) annecim ve babacım...

Sayfayı Paylaş