Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(

Konu, 'Çocuk Sağlığı ve Eğitimi' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

kan ilacı ferrum şurup ferro sanol şurup kan şurubunun yan etkileri ilaçlarının yan etkileri Oğlum çok iştahsız..geçen sene kan tahlili yaptırdığımda kanı baya düşük çıktı kan şurubu kullandık..geçen sene ferrum fort kullanmıştık hiç bi yan etkisini görmemiştim..bu sene yine kan tahlili yaptırdım ve yina kanı düşük çıktı..dr.da ferro sanol diye bi şurup verdi..şuan şişesi yarım halada kullanıyorum ama oğlumun ön dişleri siyahlaştı..yani çürük gibi değilde dişlerinin üzeri siyah kalemle sanki boyanmış gibi..
    hanımlar içinizde bu şuruptan kullanan ve başına bu şekilde bişey gelen oldumu..ilaçı bırakınca inşallah gecer..oğlumun dişlerini görünce çok üzülüyorum..yavrum oda ne yerse dişini fırcalıyo çürüyecek diye..mesaj yazarsanız sevinirim..sağlıcakla kalın.:(

2. nisan

nisan Yeni Üye

Ce: Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:(
    gecmis olsun canim,ins en kisa zamanda oglun iyilesir doktor ihmal etme,sevgilerle arkadasim

3. SadmiN

nisancım saol canım.ihmal etmedim şuan btii yaklaşık 2 hafta oldu biteli şuruplar ama hala karartı gitmedi:(

4. nisan

nisan Yeni Üye

gider ins canim,eger rahatsiz edici bir durum yoksa sagligi iiyise dert etme,

5. SadmiN

saol nisancım..sana rep attım esaj attım ama cevabını yazmadın:(

6. esena

esena Aktif Üye

bak güli bende kullandım gyno ferro senoldan am böyle bişe olmadı seninki başka bişeyden olmasın canım bence doktora danış

7. SadmiN

canım valla bimiyorum bende önceden kullanmıştım bişey olmamıştı..şimdi böyle oldu..bi ara götürecem inşallah annemler felan biliyorsun buara baya yoğunum..

8. esena

esena Aktif Üye

tamam canım anlıyorum seni ama çokta kulaktan tutma götür oğluşunu öp benim için onu

9. SadmiN

esenacım saol canım..inşallah en yakın zamanda götürecem..

10. esena

esena Aktif Üye

hadi üzme kendini canım allah sevenlerini sana bağışlasın

11. SadmiN

esenacım saol canım..sanada yavrunu kocanı bagışlasın canım..

12. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

çok geçmiş olsun canım allah şifa versin inşallah

13. SadmiN

çitosum saol canım..sende kullandın mı öyle birşey oldumu..

14. Misafir Melek

Misafir Melek Forum Okuru

benim annem hamileyken ferrum kullanmıştı ve kardeşimin süt dişleri tamamen siyah çıktı. kendi dişleri gelinceye kadar böyle gezdi.Moral bozmak istemem ama dr. a bi danışın belki başka bi ilaç kullansa daha iyi olur.

15. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Slm ben de kızımı dr. götürdüm ona da yazdı aynı ilacı benim kızımında dişleri karardı.tanıdık eczacı vardı onla görüştük karartı yapar dedi kalıcı olmadığını söyledi.

Dr. verdiği kan ilaçı oğlumun dişlerini karartı:( konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Süt dişlerini çektirmeyin

bebeklerde ferrum kullanımı Çocukların süt köpek dişlerini estetik amaçlı çektirmek için başvuranların sayısında önemli oranda artış yaşanıyor. Sağlıklı dişler için modern diş hekimliğinde yapılması gerekenlerin, koruyucu, önleyici ve düzeltici olarak üç kısma ayrıldığını kaydeden Diş Hekimi Orhan Karaman, "Vücudumuzun giriş kapısı ağzımızın vefalı bekçileri olan dişlerimizi, her yaşta...
  2. Kazım Koyuncu - Denizde Karartı Var

denizde karartı var nota denizde karartı var notası tab notaları hikayesi Denizde k'ararti var bu gelen k'ayik midur Ben ozledum yarumi ağlasam ayip midur Oy dumanlar dumanlar hep dağlari sardunuz Yureğumun derdini bilsenuz ağlardunuz K'arardi K'aradeniz taşti bu yana taşti Haber verun yarume gyozlerum doldi taşti Gemi mil ilen olur sevda dil ilen olur Guzeller çok var ama meyil birine olur...
  3. kızım dişlerini gıcırdatıyor

çocuklarda diş gıcırdatma nedenleri sebepleri nasıl geçer tedavisi hakında genel bilgiler sevgili melek arkadaşlarım 7 yaşına henüz girmemiş bi kaç ay sonra girecek olan bir kızım var ve geceleri dişini gıcırdatıyorr ben çok huylanıyorum ama ondan ötesi kızım dişlerine zarar veriyor dişleri aşınıyorr ne yapacağımı bilemedimm uykuda diş gıcırdatmanın stersten olduğunu duymuştum acaba...
  4. Oğlumun kafası titriyor

Hani halk arasında şey vardır tiriyememek melekler. Benim derdim oğlumun kafasını titretmesi bu durum benim çok zoruma gidiyor. Epilepsi olmasın yaa :S:S:S Oğlum daha 4,5 aylık doktora götüreyim mi ne diyorsunuz ?
  5. oğlumun dişleri hakkında

selam hanımlar oğlum şu an 19 aylık ve ağzında 7 dişi var bu normalmi acaba bu ay bebeklerin ağzında kaç diş olması gerekiyor öğrenebilirmiym

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. ferifer kullananlar

,
  2. kan şurubu dişlere zarar verir mi

,
  3. ferrum fort şurup

,
  4. ferrum şurup kullananlar,
  5. ferifer faydaları,
  6. ferrasanol şurup yanetkileri,
  7. bebeklerde demir ilaci dis curuturmu ,