gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.216
    Ödül Puanları:
    113

Dreams Cafe

Konu, 'Şehir Eğlence Mekanları' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

0212 352 30 00 Faks : 0212 352 30 01

Yer : Etiler

Adres : Mayadrom Uptown Alışveriş Merkezi No:308 Etiler

Ücret : TLTL

Kredi Kartı : Butun Kartlar Gecerli

Park : VAR

Etiler`deki alışveriş merkezi Uptown Mayadrom`un giriş katında hizmet veren Dreams Cafe rahat ve şık bir dekorasyona sahip. 80 kişiyi ağırlayabilen kafenin mönüsü İtalyan mutfağı ağırlıklı olmak üzere dünya mutfaklarının özel tatlarından oluşturulmuş. Beşçayı için özel mönüsü bulunan Cafe Dreams`in özel pasta, kek ve kurabiye çeşitleri, dünyaca ünlü Neuhaus çikolataları da iddialı. Cafe Dreams, her gün 10.00-24.00 saatleri arasında hizmet veriyor.

Dreams Cafe konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Marilyn Manson..Sweet Dreams

Marilyn Manson..Sweet Dreams

İlk kısım : [ Sweet dreams are made of this Tatlı rüyalar bundan yapılır Who am I to disagree? Ben kimim ki karşı çıkayım? Travel the world and the seven seas Dünyayı ve yedi denizi dolaştım Everybody's looking for something. Herkes bir şeyler arıyor ] Nakarat : [ Some of them want to use you Bazıları seni kullanmak istiyor Some of them want to get used by you Bazısı senin...
  2. Club Blue Dreams Bodrum

Club Blue Dreams Bodrum

club blue dreams bodrum 5 yıldız Club Blue Dreams Resimleri Otel Bilgileri: ODA&DETAYLAR: Bodrum'un yerel ve tarihi mimarisinden esinlenerek tasarlanmış, sokaklarla birbirine bağlanan mahalle görünümündeki konaklama birimleri, 2 katlı evlerden oluşmaktadır. Odaların çoğunluğu deniz manzarasına sahip olup birçoğunda teras ya da balkon bulunmaktadır. 44 suit olmak üzere 228...
  3. Cafe Marmara

Cafe Marmara

The Marmara Oteli'nin en az kendisi kadar ünlü cafe'si Marmara, Cafe Marmara Pera adıyla hizmet veriyor. Taksim müdavimlerinin zorluk çekmeyeceği şekilde düzenlenen ve bir marmara klasiği olan hasır sandalyelerle dekore edilen mekanın duvarları, caz konserlerinden fotograf kareleriyle dolu… Menünün üzeride de caz sanatçılarının resimleri yer alıyor. Favorileri ise omletler, sandviçler,...
  4. Club Blue Dreams - Bodrum

Club Blue Dreams - Bodrum

club blue dreams, bodrum, videolu tanıtımı, iletişim bilgileri, yeri, ile ilgili bilgiler burada melekler ZEYTİNLİ KAHVE MEVKİİ BODRUM - TURKEY Tel: +90 (252) 337 11 00 pbx Fax: +90 (252) 337 11 19 e-mail: [email protected] http://www.youtube.com/watch?v=PQFO-3521os
  5. Cafe Estrada

Cafe Estrada

Biz; Sevdiğinizle gün batımında içeceğiniz kahvenin mutluluğu, güne başlarken zindeliğinizi yakalamak için alınan bir yudum, günün yorgunluğunu atmak için arkadaşlarla içilen bir fincan kahveyiz. REKLAM LİNKİ VERMEK YASAKTIR!iLETİŞİM EDİT BY SADMİN

Sayfayı Paylaş