Düğün tarihim belli oldu!

Şimdiden mutluluklar dilerim canım.:)Sayılı günler çabuk geçer deselerde bazen heyecanla beklediğinde bırak günleri dakikalar bile geçmek nedir bilmez insana inşallah çok mutlu olursun ve minik minim melekler kazandırırsın bizlere.:D

Belenim bir yastıkta kocayın emi mutlu olun inşallah o bi yastığınız da benden hediye hahaha

DSC00764.JPG

ayyyyy belenncim taze gelinliğimi elimden alacan hemiiiiii :D:D çok sevindim canımmmm rabbim bir ömür mutluluğunuzu daim etsinnnn bir yastıkta kocayın inşallahhhhh. allahım o gülen yüzünden o gülümsemeyi hiç eksik etmesin.
ee artık darısı bekarlaraaaaa :D:D mutluluklar canım benim.

Öncelikle herkeze tek tek teşekkür ederim allah hepinize çoluğunuza çocugunuza en iyilerini nasip eder inşallah..

Çok sevindiim canım inşallah bir yastıkta kocarsınız:)Hep mutlu ol inşallahh emi..:)

Geline bendenn bir altııınn:) hahaha

Delisin kıs sen valla :D teşekkür ederim tatlım :)
Canım hayırlı uğurlu olsun senin adına çok sevindim her şey gönlünce olsun çeyizlik işler varsa sitede bekar kızlarımız yapsın el birliğiyle hahahaha bu arada senin sağdıcın ben olim emi :çitos:
Ol kız ol herbişe ol kız yengesi olur ya onuda ol:D Tşk ederim balım...
Canim hayirlisi olsun.. ALLAHIM daim etsin insALLAH cok sevindim. Bizide davet edersin dügününe :D :D

Etmem mi tüm mekan davetli kendi gelemeyen gönlünü göndercek ona göre.... Tşk ederim canım..
Hayırlısı olsun canım Allah bir ömür boyu gönlünüzde sevgi eksik etmesin ayy darısı bana inşallah:utan::D:D
Amin inş. canım darısı başına:)
Mutluluklar dilerim..

Oğlumun doğum gününde senin nişanın olacak..

O gün ikimizinde telaşı heyecanı olacak..

Ömür boyu mutlu ol canım..

Oğlunun doğum günü şimdiden kutlu olsun canım... :)

Şimdiden mutluluklar dilerim canım.:)Sayılı günler çabuk geçer deselerde bazen heyecanla beklediğinde bırak günleri dakikalar bile geçmek nedir bilmez insana inşallah çok mutlu olursun ve minik minim melekler kazandırırsın bizlere.:D
Adminim çok tşk ederim iyi dileklerin için bebeişim olcagı zaman valla nickimin yarısı kendi renginde yarısını kırmızı(hamiş) ısterım ona göre :D:D
Belenim bir yastıkta kocayın emi mutlu olun inşallah o bi yastığınız da benden hediye hahaha
DSC00764.JPG

Kız çatlak seni :) yastığa bak ya yerim ben seni ya çok teşekkür ederim canımsın valla lavişim ya:)

ayyyyy belenncim taze gelinliğimi elimden alacan hemiiiiii :D:D çok sevindim canımmmm rabbim bir ömür mutluluğunuzu daim etsinnnn bir yastıkta kocayın inşallahhhhh. allahım o gülen yüzünden o gülümsemeyi hiç eksik etmesin.
ee artık darısı bekarlaraaaaa :D:D mutluluklar canım benim.

Yok almıcam ama:):) tşk ederim hayatım..
Hayırlı olsun canım...Allah bir yastıkda kocatsın inşallah...Darısı bütün bekarların başına :D:D

Amin pasim inş. tşk ederim.

Hanımlar dün düğün tarihim belli oldu ve salonu tuttuk :)
evlenmek-f8.gif

Biliyorsunuz ki yenilerde sözlenmiştim tutturdum büyük nişan isterim diye ve mart 20 de nişanım var:)
Üstüne dedik birde düğün tarihini belli edelim ve temmuzun 17 sini belirledik salonuda tuttuk:) hem sevinçliyim hemde çok heyecanlı sanki tarih belli olana kadar işin ciddiyetinde değildim ; şimdi ayrı bir heyecan ve telaş sardı beni .

Şunu söylemek istiyorum Allah hepinizin gönlüne göre verir inş. evlenmek isteyeni sevdiğiyle, çocuk isteyene ise cocuk nasip eder.

Sadece paylaşmak istedim sizinle başınızı ağrıttıysam affola..

Ama ama :uhu: benim kardeşliğim yuvadan uçuyor mu :(
Kurban olurum kuzum... Allah tamamına erdirsin.. Bir ömür boyu mutlu huzurlu sağlıklı bir birliklteliğiniz olsun inşallah...
Ayy kızz sanki gerçek kardeşimmişsin gibi kötü oldum birden :uhu:
Çok seviyorum ben seni kızz... Kimsenin seni üzmesine izin verme Elif'im canım kardeşim :kiss:

harika bir haber bu mutluluklar seninle olsun belencim umarım düğün yemekli değildir beni yakalamandan tırsıyorum menü için :D:D:D:D

Ama ama :uhu: benim kardeşliğim yuvadan uçuyor mu :(
Kurban olurum kuzum... Allah tamamına erdirsin.. Bir ömür boyu mutlu huzurlu sağlıklı bir birliklteliğiniz olsun inşallah...
Ayy kızz sanki gerçek kardeşimmişsin gibi kötü oldum birden :uhu:
Çok seviyorum ben seni kızz... Kimsenin seni üzmesine izin verme Elif'im canım kardeşim :kiss:

Ne güzel yazmışsın kardeşlik ya seviyorum bende seni :) bak yakındayız pendikte olacak bekliyorum seni eger gelebilecek durumda olursan mutlu olurum bitanem:)

Allah sanada nasip eder inş. bebeim cankardeşim benim..

Moderatör tarafında düzenlendi:
harika bir haber bu mutluluklar seninle olsun belencim umarım düğün yemekli değildir beni yakalamandan tırsıyorum menü için :D:D:D:D

Bikere hiç tavuksuz menü olurmu illa lazımsın hayatım bana kaç kaç nere kadar bak düğün üstü benim başıma iş çıkarma kendi ayaklarınla gel tıpış tıpış:)
Tşk ederim tavıkım :D

Geri