Duloxx kullanıyorum iyi değilim yardım lütfen

D

derbederkadın

Forum Okuru
Duloxx kullanıyorum iyi değilim yardım lütfen

Duloxx kullananlar melek kadınlar kulubü duloxx yan etkileri forum'da.​

Arkadaşlar uzun zamandır çok kötü durumdayım bildiğiniz gibi değil. İnanın şu evin duvarlarının dili olsa da konuşsa. Çocuklar bir yandan ev eşim bir yandan bir de bu pandemi belası her şey üst üste geldi annemi babamı trafik kazasında kaybettim üstelik bana gelirlerken kaza geçirip ikisi de feci şekilde can verdiler. Psikolojim iyi değil diye doktora gittim bana duloxx verdi ama sanki çok fazla yan etkisini gördüm kullanan varsa ne gibi sıkıntılar yaptı bu ilaç sizde? Duloxx kullananlar varsa yardımcı olun lütfen.

Merhaba
Yani ne diyeceğimi bilemiyorum Allah rahmet eylesin çok zor bir durum insanın anne ve babasını aniden bu şekilde kaybetmesi. Allah sabır versin gerçekten üst üste geliyor bazen sıkıntılar işte. Gerçekten ne diyeceğimi bilemedim. Ne gibi yan etkiler yapıyor yazmamışsınız ama bu ilaç doğru şekilde aşırı depresyon, genel anksiyete bozukluğu, aşırı stres bunalım halinde, yaşam kalitesinin aşırı şekilde bozulması, tükenmiş hisseden, ayrıca psikolojik sebepler dışında kas ağrıları eklem ve sinir sıkışmalarında da doktorun verdiği ilaçlardan biridir duloxx. Yan etkilerine gelince hemen sıralayalım.

''Duloxx yan etkileri''​

• Karın ağrısı
  • Nefes almada güçlük
  • Kurdeşen
  • Boğazda dilde şişlik
  • Baş ağrısı
  • Uykulu hissetme
  • Eğer intihar etme kendinize zarar verme düşünceleri oluşuyorsa mutlaka doktorunuza başvurun
Umarım bu kötü günleri geride bırakacaksınız. Tedavinizi aksatmayın. Çünkü bu tür psikolojik rahatsızlıklar tedavi edilmediği taktirde daha kötüye gitmektedir ve içinden çıkılmaz bir hal alabilir. Hemen depresyon hakkında aşağıda verdiğim konuyu da bir incelemenizi tavsiye ederim. ''Depresyon nedir tedavisi''

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri