gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Eski Köprünün Altında

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

denizler aştım geliyorum bilirsin derdim seninle yolumdan döndüm kopuyorum
    bilirsin derdim seninle
    denizler aştım geliyorum
    ister eğlen benimle
    yüzünü bir görsem yeter
    yolumuz ayrı biliyorum
    ölmeden son bir defa
    beni bir kavrasan yeter
    hadi gel buluşalım
    eski köprünün altında
    kimseler görmesin
    mehtaba karşı uzanalım eski köprünün altında
    kimseler bilmesin, kimseler duymasın!

hadi gel buluşalım
    eski köprünün altında
    kimseler görmesin
    mehtaba karşı uzanalım eski köprünün altında
    kimseler duymasın, kimseler duymasın!
    KİMSELER DUYMASIN
    HADİ GEL BULUŞALIM ESKİ KÖPRÜNÜN ALTINDA
    KİMSELER GÖRMESİN
    MEHTABA KARŞI UZANALIM KİMSELER BİLMESİN!
    KİMSELER DUYMASIN!
    KİMSELER GÖRMESİN!

Duman - Eski Köprünün Altında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Alt

Alt

Bir şeyin altı, o şeyin dayandığı temele, onu meydana getiren unsurlara delalet eder. (Neyin altını görmüşseniz, o maddeye bakınız.)
  2. köprü

köprü

Köprü Yiğitlik, saltanat, hayır ve murada; dünya hayatına, cinsi münasebete, evin hanımına, üzüntü ve sıkıntılrdan kurtulmaya; iş bitiren, iyiliksever kimseye, doğru yola; Köprü ilme, hidayete, insanı dünya bataklığından kurtaran salih amellere; eza ve cefası sırtlanan kimseye, bu bağlamda ana ve babaya, eş ve dosta; sözünde durmaya, zenginliğe yahut uzun ömre, Köprüden geçmek muradına...
  3. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  4. DumaN - Köprü ALtı (akor)

DumaN - Köprü ALtı (akor)

G-----13-------14-----------9---13-14--13-------16---------- D----X-----X---------X2-----X---X--X---X-&----X------------- A---11----12----------------7--11-12--11---14--------------- E---0---0---------0---------0--0--0---0-&-0----------------- Riff 1 her nakarat bittiği zaman ve geçişlerde çalınınacak Riff 2 G----------------13--------14-------------------------------...
  5. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...

Sayfayı Paylaş