gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duman - Olmadı Yar

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Günler sessiz mahsun sensiz Günler herzamanki gibi telaşlı Yanlış nerde aklım sende
    Suçum neydi kimdi suçlu sormadım
    Çektin gittin dinlemeden
    Bana bir şey söylemeden
    Yıllar sonra dönsen de boş
    Son pişmanlık neye yarar
    Herşeyin bedeli var
    Olmadı yar
    Son pişmanlık neye yarar
    Herşeyin bedeli var
    Buraya kadar
    Firar eder aklım başımdan
    Uçar gider
    Ziyan olmuş yıllarım
    Varsın olsun beter

Duman - Olmadı Yar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu

Güler Duman - Yarim Mendilin Ucunu

Yarim Mendilin Ucunu Yaktı Tükettim Ömrümü De Yoluna Baktım Ya Senin Tecellin Ya Benim Bahtım Gitti Gurbet Ele De Gelir Mi Bilmem Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi Çıkmış Dam Başına Milinen Oynar Topla Zülüflerini De Yelinen Oynar Gözü Kör Olmaya Zalımın Kızı Terk Etmiş Beni De Elinen Oynar Öyle Mi De Kömür Gözlüm Öyle Mi Senin İle Benim Ahtım Böyle Mi
  2. Göksel - Duman Duman

Göksel - Duman Duman

Usul usul geçeyim kalbinden Yudum yudum içeyim zehrinden Demlensin aşk beklesin daha erken Cayır cayır yandım kor alevinden Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman duman süzül ruhumdan Duman duman süzül ruhumdan Diyar diyar gezelim seninle Küçük bir iz bırakalım bu alemde Yıldızlara uzanıp gökyüzünde Kanatlanıp uçalım elele Dudağından aldım heves Sigarandan ver bir nefes Duman...
  3. Duman - Halimiz Duman

Duman - Halimiz Duman

Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan... Giderek kanımız zehir dolmuş, Yoldan çıkan kurda yem olmuş, Dost dediğin kalbini soymuş, Halimiz duman amaaan Halimiz duman amaaan Nerde yaşarsan yaşa babaam, Sevgi,aşk heeepsi yalaaan, Giderek dağı,duvarı aştık, Yardan uzak aleme daldık, Aman aman çaresiz kaldık, Halimiz Duman amaaaan......
  4. Duman - Al beni yar

Duman - Al beni yar

duman al beni yar duman al beni yar video Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden...
  5. Bora Duran-Duman duman

Bora Duran-Duman duman

Harika bir şarkı kızlar kesinlikle dinleyin. Her mevsim aşk yaşanmıyor Bulunmuyor anlam Durdu dünya Durdu zaman Ne mümkün nefes almak Ne seyretmek şehri İstanbul duman duman Gel diyorsun nasıl geleyim Sev diyorsun nasıl seveyim Gel diyorsun nasıl geleyim Nasıl dayanırsan dayan yüreğim Dayan dayan eriyor buzlar yüreğim dayan Dayan dayan İstanbul duman duman Dayan sevgilim dayan bitecek bu...

Sayfayı Paylaş