gebe
  1. MEÇHUL

MEÇHUL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    66
    Ödül Puanları:
    48

Dumanlı imzalar

Konu, 'Forum İmza Resimleri' kısmında MEÇHUL tarafından paylaşıldı.

Efkarmı bastı işte size efkarınız anlatan imzalar.
    [​IMG] [​IMG]

Dumanlı imzalar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. imzalar...

imzalar...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Altın Sarısı Dumanlı Gözler

Altın Sarısı Dumanlı Gözler

altın sarısı makyaj Yaz sezonun en sıcak günlerini yaşıyoruz ama kış sezonun trendlerini yavaş yavaş belirtmeye başladık.(turkeyarena.com) Kış sezonunu düşünerek belki biraz serinlemiş oluruz Dumanlı gözler geçtiğimiz kış sezonunun ve bu yaz sezonu makyaj modasının trendiydi. 2008 2009 kış sezonunda bu trend devam ediyor. Yanlız bu sefer renkler daha koyu. Özellikle altın sarısı ve...
  3. Dumanlı göz makyajı 2009

Dumanlı göz makyajı 2009

duman göz makyajı dumanlı göz makyajı dumanlı video duman profesyonel video Biz kadınların bakışları bambaşkadır.Erkeğe benzemez,makyajlı makyajsız her zaman can alıcı bakışlarımız vardır:DYüzümüzde hiç makyaj olmasa da illaki göz makyajımızı eksik etmeyiz.İşte göz makyajında yeni moda dumanlı göz makyajı.:):)Buyrunuz duman gözlülerim:) Adım adım dumanlı göz makyajı yapılışı : İlk adım...
  4. Dumanlı Göz Makyajı Yapımı

Dumanlı Göz Makyajı Yapımı

dumanlı göz makyajı dumanlı göz makyajı nasıl yapılır Özellikle ve özellikle geçtiğimiz sezonlarda oynayan Aşk-ı Memnu dizisi karakterlerinden Bihter'in göz makyajı adıyla popüler olan dumanlı göz makyajı, bu makalemizin konusu melekler :) Uzun süredir moda olan dumanlı göz makyajı (smokey makeup) bu yıl da gözlerimizi şenlendirecek. Şimdi size uygulamanızda yardımcı olmak amacıyla dumanlı...
  5. Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı

Dumanlı Göz Makyajı Yapılışı hakkında bilgi verin lütfen, nasıl yapılıyor bu dumanlı göz makyajı daha öğrenemedim ben ve çok da beğeniyorum bu makyaj stilini :S

Sayfayı Paylaş