gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Dünyaca Ünlü Özlü Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Dünyaca Ünlü Özlü Sözler nelerdir bana örnek ve Dünyaca Ünlü Özlü Sözleri yazarmısınız

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Dünyaca Ünlü Özlü Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri

Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri

Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri en güzel aşk sözleri ünlü sözler arıyorum lütfen yardımcı olun bana bu konuda
  2. Facebook Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri

Facebook Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri

Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri kısa Dünyaca Ünlü Aşk Sözleri facebook Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda dünyaca ünlü olan aşk sözlerini, sizlerle ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Buyrun en güzel ve en ünlü aşk sözleri arkadaşlarım. Aristo: "Sevmek acı çekmektir, sevmemek ölmek. Sevmek zevktir ama yanlız sevilmenin hiçbir zevki yoktur" Augustinus:...
  3. Size özel Dünyaca Ünlü Özlü Sözler

Size özel Dünyaca Ünlü Özlü Sözler

Dünyaca Ünlü Özlü Sözler Dünyaca Ünlü Özlü Sözler Nelerdir Evet Melek'ler, bu yazımızda sizlerle ve bizi ziyaret eden misafirlerimizle dünyaca ünlü olan özlü sözleri paylaşıyoruz arkadaşlarım. Haydi şimdi ilgisi olanlar mauselere asılın :) Vermede nasıl bir üstün olma niteliği varsa, almada da bir boyun eğme niteliği vardır. (Montaigne) Herkesin kendine göre bir takim dertleri vardır,...
  4. Dünyaca Ünlü Sözler

Dünyaca Ünlü Sözler

Dünyaca Ünlü Sözler - Merhaba millet sizden dünyaca en ünlü sözleri yazmanızı rica ediyorum
  5. Dünyaca Ünlü Sözler Nelerdir

Dünyaca Ünlü Sözler Nelerdir

Dünyaca Ünlü Sözler Dünyaca Ünlü Sözler Nelerdir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda dünyaca en ünlü sözleri sizlerle ve bizi ziyaret eden misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Senden soruluncaya kadar susman susturuluncaya kadar konuşmandan hayırlıdır. (Hz. Ali) Az malın hesabı daha azdır. (Hazret-i Muhammed) Cahil kimselerin yanında kitap gibi sessiz ol. (Mevlana) Kötü halini...

Sayfayı Paylaş