Dünyama onur olmaya ne dersin..?

CaRiZmA

Vip Melek
Üye
Dünyama onur olmaya ne dersin..?
Gözüne kapat.. Sadece Hisset yazdıklarımı..
Buna hakkım var..Hem senin İçin hemde bu acizane varlığım için.. İyi Oku ve dinle.. Sana diyorum evet sana gözleri ile beni büyüleyen kalbi melek sana diyorum..
Yazdıklarımı iyi dinle ve oku..
Her Cümleler sana Sana dair yalnız senin için..Hisset beni Ben ol bir kere.. Beni kendi yerine koy..
Evet Bu yazdıklarımın şahaseri sensin..! Senin varlığın ve iç karartan o masum Güzelliğin.. .
Güzelliğin Canımı yakıyor.. Masumluğun her gün beni benden alıyor götürüyor papatya diyarlarına.. Su veriyorum ve topraklarla besliyorum senin gün gün.. Sana sevgimi açsam başaramıyorum..
Diyemiyorum sana..
Gülme bana tebessüm gösterme Lütfen..Herşeyim sende gizli ve varlığımın sebebi sensin..
Bak €zberimsin ne diyor ;
Seni sevdiğini haykırıyor.. Bağırıyor Çağırıyor senin haberin olmadan sana sevgisini haykırıyor.. Sen bilmeden hiç hissetmeden o sana olan duygularından.. Evet herşey senin için söylüyor.. Mısralarında ve ufacık bir sözünde hep sen varsın.. Şarkılarında seni söylüyor.. Nakaratları yalnız senin için tekrarlıyor.. Sırf senin için..! Gözleri hep seni arıyor ve hiçbir kimseye bakamıyor..Yoksa bu aşk mı.. Kendine anlam Bir Çağre Bir mana bulamıyor ki.. Seviyor Seviyor seviyor..
Sevmek ;
O iç karartan güzelliğiyle bir olmak..Ve Seninle hayat bulmak geçmişine..
Evet..!
Sen..
Sana diyorum sana..
Ben değilim deme.. O sensin çünkü.. Şuan tam karşımdaki tüm bu güzellikler tüm benliğim senin ellerinde.. Ver elini hadi ne olursun.. Bunu ancak böyle isteyebilirim.. Dahası yok..! Hadi hadi uzat ver elini.. Çıldırmak üzere olan ben..! Hadi kurtar beni.. Seni istemekte sadece seni.. O da senin ellerinde.. Yarınlarıma umut Geleceğime neşe Dünyama onur olmaya ne dersin..?
Hadi uzat versene elini..
SenSen..! €vet Sen.. Sana Diyorum Sana..
/...€zBeRimSin...\

alinti

Geri