gebe
  1. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0

Dünyama onur olmaya ne dersin..?

Konu, 'Aşk Hikayeleri' kısmında CaRiZmA tarafından paylaşıldı.

Gözüne kapat.. Sadece Hisset yazdıklarımı.. Buna hakkım var..Hem senin İçin hemde bu acizane varlığım için.. İyi Oku ve dinle.. Sana diyorum evet sana gözleri ile beni büyüleyen kalbi melek sana diyorum.. Yazdıklarımı iyi dinle ve oku..
    Her Cümleler sana Sana dair yalnız senin için..Hisset beni Ben ol bir kere.. Beni kendi yerine koy..
    Evet Bu yazdıklarımın şahaseri sensin..! Senin varlığın ve iç karartan o masum Güzelliğin.. .
    Güzelliğin Canımı yakıyor.. Masumluğun her gün beni benden alıyor götürüyor papatya diyarlarına.. Su veriyorum ve topraklarla besliyorum senin gün gün.. Sana sevgimi açsam başaramıyorum..
    Diyemiyorum sana..
    Gülme bana tebessüm gösterme Lütfen..Herşeyim sende gizli ve varlığımın sebebi sensin..
    Bak €zberimsin ne diyor ;
    Seni sevdiğini haykırıyor.. Bağırıyor Çağırıyor senin haberin olmadan sana sevgisini haykırıyor.. Sen bilmeden hiç hissetmeden o sana olan duygularından.. Evet herşey senin için söylüyor.. Mısralarında ve ufacık bir sözünde hep sen varsın.. Şarkılarında seni söylüyor.. Nakaratları yalnız senin için tekrarlıyor.. Sırf senin için..! Gözleri hep seni arıyor ve hiçbir kimseye bakamıyor..Yoksa bu aşk mı.. Kendine anlam Bir Çağre Bir mana bulamıyor ki.. Seviyor Seviyor seviyor..
    Sevmek ;
    O iç karartan güzelliğiyle bir olmak..Ve Seninle hayat bulmak geçmişine..
    Evet..!
    Sen..
    Sana diyorum sana..
    Ben değilim deme.. O sensin çünkü.. Şuan tam karşımdaki tüm bu güzellikler tüm benliğim senin ellerinde.. Ver elini hadi ne olursun.. Bunu ancak böyle isteyebilirim.. Dahası yok..! Hadi hadi uzat ver elini.. Çıldırmak üzere olan ben..! Hadi kurtar beni.. Seni istemekte sadece seni.. O da senin ellerinde.. Yarınlarıma umut Geleceğime neşe Dünyama onur olmaya ne dersin..?
    Hadi uzat versene elini..
    SenSen..! €vet Sen.. Sana Diyorum Sana..
    /...€zBeRimSin...\

alinti

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Cevap: Dünyama onur olmaya ne dersin..?
    Çok güzel emeğine sağlık

Dünyama onur olmaya ne dersin..? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Onur

Onur

Kişi rüyasında onurunu kaybedip üzülürse, tatlı bir söz duyacaktır.
  2. Bayan Mükemmel Olmaya Ne Dersiniz?

Bayan Mükemmel Olmaya Ne Dersiniz?

Merhaba meleklerim Her zaman bakımlı,makyajı akmamış,sabah bir yere çıkmak için hazırlandığınız gibi akşamı etmek istermisiniz. Tabiki istersiniz. Çünkü biz bayanlar her ne olursa olsun,her zaman bakımlı görünmekten yanayızdır.Bu nedenden ötürü sizlere bayan mükemmel olmanız için bir kaç öneri sunucam. Sabahları daha hızlı olmak için... - Sabahları mümkün olduğunca hızlı olmanın en güzel...
  3. Sadece 5 Dk da Hem Şık Hem Bakımlı Olmaya Ne Dersiniz?

Sadece 5 Dk da Hem Şık Hem Bakımlı Olmaya Ne Dersiniz?

5 Dk da Şık Ve Bakımlı Olmak Hızlıca Şık Ve Bakımlı Olmanın Yolları Hazırlanıp dışarı çıkmak için sadece beş dakikanız var, hem şık hem de bakımlı olmanız gerekiyor. Peki, nasıl? Şık olmanın yolları önerilerime göz atın ve hiç çekinmeden uygulayın! Göreceksiniz sadece 5 dk da hem siz mutlu olacaksınız hemde eşiniz/sevgiliniz beklemekten sıkılmayacak ...:)Uygulaması size kalmış......
  4. Mardin Dünya Mirası Olmaya Hazırlanıyor....

Mardin Dünya Mirası Olmaya Hazırlanıyor....

Mardin Dünya Mirası Oluyor Mardin Dünya Mirası Olacak Kültür mozaiği olan şehrimiz Mardin Dünyanın kültür mirası olmaya hazırlanıyor....Tarihiyle kültürüyle yemekleri gelenek görenekleriyle muhteşem bir şehir olan Mardinimiz dünyaya açılıyor....Gurur verecek olan bu olay Mardini bütün dünyaya tanıtmaya hazırlanıyor... Binlerce yıllık geçmişe sahip eski Mardin'in, UNESCO Dünya Mirası...
  5. Kış Gelini Olmaya Ne Dersiniz...İşte Sizlere Kış Düğünü Konseptleri....

Kış Gelini Olmaya Ne Dersiniz...İşte Sizlere Kış Düğünü Konseptleri....

Kış Düğünü İçin Konseptler Kış Düğünü Organizasyon Yaz sezonuna yetişemeyenler için kış düğünü konseptleri Kış düğünü sevmeyenler, hazırlanan düğün organizasyonlarını görünce bu konseptlere aşık olacaksınız... Yaz düğünü yapmak isteyen; ancak yetişemeyen çiftler, illa yaz düğünü olsun diye hazırlıklarınızı tam anlamıyla yapamadan evlenmeyin. Artık kış düğünleri de çok güzel ve özel....

Sayfayı Paylaş