gebe
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Dünyanın En Güzel Bebeğine Oy İstiyorum

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

Merhaba meleklerim Facebook 'ta düzenlenen bir yarışma var.Bu yarışmaya bir tanıdığımızın bebeği de katıldı.Ben de siz meleklerimden bu mviş bebişe oy istiyorum :)Lütfen yardımlarınızı esirgemeyiniz.Zaten tatlılığıı görünce bana hak vereceksiniz :) İşte Boncuğumuz...:nazar:

Duru Nil Kargacıoğlu,
    1 Ekim 2009 Doğumlu
    6buçuk aylık:bebem:

Gülüşün kimsede olmadığı kadar içten. Gülüşün gözlerine yansıyan ışık... Gülüşün çocuk, haylaz, yaramaz, umursamaz... ve bir o kadar da uslu söz dinleyen, huzur veren gülüşün. Baktıkca şükrettiren ve hayatımdan hiç çıkmasın diye dua ettiren. Damla damla yağan yağmur, yanımdan hiç ayırmayacağım alçakgönüllü, gülüsun.... Renklerin en güzeli, en mavisi, en tazesi
    VE BU SEVDANIN SEBEBİ GÜLÜŞÜN....

Giriş Yap | Facebook

Bu linke tıklayarak gruba katılıorsunuz ve bebeğimize yorumlar bölümünden puan veriyorsunuz.E tabi 10 puan :D:sigara:

Son düzenleme: 23 Nisan 2010
  2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Çok şeker yaaaa Allah analı babalı büyümeyi ve milletine devletine anne babasına ve aile eşrafına yararlı bir melek eylesin kızımızı on püan :D:D

3. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Teşekkür ederim sadminim başlık da harika olmuş doğrusu:humble:

Amaaa ne yapıyoruz 10 püanımızı Facebookta veriyoruz :D:D:D

Yanlış anlaşılmalara mahal vermiyelim didim de :)
    :meri:

4. Ariza

Ariza Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    85
    Ödül Puanları:
    0
    Oyyyyyyyyyyyyyyyy bu ne böyle yawwwww cokkkkkkkkkkkkkkkk tatli cooooooooooooooooooooooookkkkkkkkkkkkkk nazar degmesin allah anali babali büyütsün

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Amin canım inşallah :)

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Yarışma sona ermiştir katılanlara katılmayanlara teşekkürler :)

Dünyanın En Güzel Bebeğine Oy İstiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın en güzel tablosu

Dünyanın en güzel tablosu

en güzel manzara tabloları güzel tablolar en tablolar iyi dünyanın iyi tabloları Dünyanın en güzel tablosu MEŞHUR BİR ressam, günün birinde dünyanın en güzel şeyinin resmini yapmaya karar verdi. Bunun için dünyada en güzel şeyin ne olabileceğine dair bilgi toplamak üzere uzun bir yolculuğa çıktı. Ağaçlık bir yolda giderken, beli bükülmüş yaşlı bir adamın yol kenarında oturmuş olduğunu...
  2. dünyanın en güzel kitapları,,,,,,,,,,,,

dünyanın en güzel kitapları,,,,,,,,,,,,

en güzel kitap isimleri en güzel roman isimleri kitap dünyanın kitapları aşk romanları Çavdar Tarlasında Çocuklar - JD Salinger Pal Sokağı Çocukları - Frenc Molnar Benim Küçük Üçkağıtçım - Wenström Franney and Zooey - JD Salinger Dokuz Öykü - JD Salinger Faşist olanları dışındaki bütün Ömer Seyfettin öyküleri Bütün Sait Faik öyküleri Karpuz Şekerinde - Richard Brautigan Bütün Öyküleri -...
  3. Dünyanın en güzel sahilleri

Dünyanın en güzel sahilleri

dünyanın en güzel manzara resimleri dünyanın en güzel doğa manzaraları manzaraları karayip sahilleri sahilleri Anse Source d’Argent, Seyşel Adaları Polihua Plajı, Hawai Majahuitas Körfezi, Meksika Pink Plajı, Antigua ve Barbuda Trunk Bay, Amerika Tulum Plajı, Meksika Paradise Plajı, Karayip Adaları Store Plajı, Avustralya Lanikai Plajı, Hawai...
  4. Dünyanın en zor oyunu!!!!!

Dünyanın en zor oyunu!!!!!

dünyanın en zor yemek oyunu dünyanın en zor oyunu zar oyun yemek oyunları zar Dünyanın en zor oyunu .Dünya üzerinde sadece 3 kişi bitirmiş.30 bölümden oluşuyor http://www.flash.gen.tr/files/filess/zor.swf
  5. Dünyanın En Güzel Bebeği Demiştim Değil mi!

Dünyanın En Güzel Bebeği Demiştim Değil mi!

dünyanın en güzel bebekleri dünyanın en çirkin bebeği dünyanınengüzelbebeği çirkin bebekleri enmi güzel oyunlar İşte meleklerim daha önce yarışma için duyurusunu yapmıştım ya işte bebişimiz birinci oldu.Oy veren vermeyen herkese teşekkürler... Facebook'a Hoş Geldin | Facebook Bu da annesinin teşekkür yazısı :) Duru Nil’imize yarışmada destek olan Başta babamız Salih, Facebooka uye...
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.

Sayfayı Paylaş