gebe
  1. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83

Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi

Konu, 'Evcil Hayvanlar ve Hayvanlar Alemi' kısmında HaYaL tarafından paylaşıldı.

dünyanın en güzel kedisi dünyanın en güzel kedileri kedi resimleri tatlı kedisi süs köpekleri
    Merhabalar ben Leo 4 aylık bir sokak kedisiyim.Sokak kedisiyim dediğime bakmayın HayaL annem daha küçücük bir yavruyken ve yaralı bir halde beni sokakta buldu ve sevgisiyle iyileştirip büyüttü.Şimdi kocaman oldum ve çok yakışıklıyım.HayaL annem beni çok seviyor yere göğe koyamıyor.Çok şanslıyım ben.Umarım sokakta yaşayan bütün kediler benim bulduğum şansı bulur ve HayaL annem gibi birer anneleri olur :kedi:

Favorim Bu Poz :eco:

Gözlerim Çok Güzeldir:clapping:

Doğuştan sürmeliyim :mery:

Kocaman Oldum ve Çok yakışıklıyım...

Aman melek teyzeler bana maşallah deyin nazar değmesin olur mu :):nazar:

2. aYYa-MoDa

aYYa-MoDa Forum Okuru

maşallah suphanallah çok tatlısın pisicik allah anneciğine bağışlasın :D

3. miss angel

miss angel Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    60
    Ödül Puanları:
    0
    maşallah sanaaa maşallahhhh:)çok şeker bişey bu yaaaa:)

4. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok sevimliymiş ama benim kedilerim daha tatlı :D

Dünyanın En Güzel En Tatlı Kedisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın En Pahalı Tatlıları

Dünyanın En Pahalı Tatlıları

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın En TatLı Süngeri

Dünyanın En TatLı Süngeri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  3. dünyanın en tatlı bebek resimleri

dünyanın en tatlı bebek resimleri

dünyanın en tatlı bebekleri dünyadaki en tatlı bebekler bebek resimleri dünyanın bebek resimleri bebeği
  4. Dünyanın En Uzun Kedisi

Dünyanın En Uzun Kedisi

kedinin boyu kedilerin boyu kedi dünyanın en uzun kedisi dünyanın en güçlü kedisi Kedilerle aranız nasıldır bilemem ama benim pek iyi değildir ancak uzaktan dokunmadan severim kendilerini :D Eğer siz bir kediseverseniz bu konu çok ilginizi çekecek çünkü bu kedinin boyu 43 santim :kedi: Ayak ucundan omzuna 43.43 santim uzunluğundaki F1 Svannah cinsi Scarlett's Magic adlı kedi "dünyanın...
  5. kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

kızlar dünyanın en tatlı annelerine en güzel hediye fikirleri burdaaaaaa :)

anneler günü, gününde ne alınır, şiirleri, ne zaman,anneler gününde ne yapılır. Biraz sizlere yardımcı olayım istedim arkadaşlarım. Mutfak önLükLeri (: HavLu ve bornoz KişiseL bakım ve Diğer ihtiyaçLar için Hediye sepetLeri kahvaltı seti tepsi İkinizin Remini koyabiLeceğiniz Resim çerçeveLeri oLmazsa oLmaz takılar

Sayfayı Paylaş