gebe
  1. GREY

GREY Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    362
    Ödül Puanları:
    63

Dünyanın En Romantik Gölü

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında GREY tarafından paylaşıldı.

Dünyanın en romantk gölü, nerededir, neresidir, kaç metredir, resimleri hakkında detaylı bilgi alalım.
    Gerçekten en romantik göl melekler. Kalp şeklinde harika bir görüntü veriyor. Kim eşiyle, sevgilisiyle gitmek istemez ki buraya :)

Tamamen doğal kalp şeklinde bir göl.

Norveç'te Kuzey kutbuna bin km uzaklıkta olan bu ada belki de dünyanın en güzel ve en ilginç yerlerinden bir tanesi.
    Sevgilinize evlenme teklifi yapabilmek için çok romatik ve daha önce başka birinin kullanmadığı bir metod arıyorsanız burası tam size göre. Tamamen doğal kalp şeklinde bir göl. Bu kalp şeklinin iklim değişikliklerinden dolayı buzul çağından sonra oluştuğu tahmin ediliyor.

Buzulların bu bölgede geri çekilmeye başlaması ardında 35 metre uzunluğunda 27 metre derinliğinde olan kalp şeklinde bir boşluk bırakmış. Kalp boşluğu yağmur suları ile dolunca da ortaya bu güzel şekil çıkmış.
    Norveç'te Kuzey kutbuna bin km uzaklıkta olan bu ada belki de dünyanın en güzel ve en ilginç yerlerinden bir tanesi. Ancak burayı ziyarete gelen insanların karşıların abir kutup ayısı çıkmasına da şaşırmaması gerek. Çünkü burası kutup ayılarının doğal mekanı.

Dünyanın En Romantik Gölü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Dünyanın EN Romantik Şehirleri

Dünyanın EN Romantik Şehirleri

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Dünyanın En Romantik Kelimesi

Dünyanın En Romantik Kelimesi

romantik kelimeler fransızca güzel kelimeler dünyanın en güzel kelimeleri dünyanın en kelimesi Seni Seviyorum sözcüğü bana göre her dilde romantik ama yapılan araştırmaya göre Fransızca söylenişi en romantik kelime seçilmiş :tik: Merkezi Londra'da bulunan ''.............'' şirketi tarafından yapılan ve 320 dil uzmanının görüş bildirdiği ankette, Fransızca ''amour'' kelimesi küçük bir farkla...
  3. Dünya'nın en romantik dili

Dünya'nın en romantik dili

dünyanın en romantik oyunu Eşinin romantik olmasını isteyen bir çok kadın var.Bu kadınlardan biri de benim:DEşimin romantik olmasını çok isterim ama benim canım kocacım odun geldi odun gider.Ya insan hiç olmazsa evlilik yıl dönümünü hatırlar:DAma yine de hakkını yemeyeyim o gün hatırlamasa başka zaman telafi ediyor.Romantik romantik konuşarak gönlümü alıyor.Ama kolaysa italyanca konuşsun....
  4. En Romantik Nikler

En Romantik Nikler

nikler en romantik nikler, duygusal nikler, msn sözleri, iletiler, 2011, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Msn iletinize koyabileceğiniz en romantik nikler aşağıda ki satırlarda; 1- Sana Ne Demeliyim Bilmiyorum.Güneşim Desem Güneş Batıyor.Hayatım DesemHayat Kısa.Gülüm Desem Oda Soluyor.Sana Canımmmm Demeliyim,Çünkü Bu CaN sENınle YaşIyO... 2- Sen benim içimde...
  5. En Romantik Aşk Sözleri

En Romantik Aşk Sözleri

bu konu romantik aşk sözleri ve mesajlarına yer vermektedir. Aşkını, sevgiliniz yada eşiniz için en romantik sözler mi arıyorsunuz? Doğru sayfadasınız:) En güzel ve anlamlı sözlerden oluşan aşk sözlerini sizler için paylaşıyoruz. İçlerinde ayrılık sözleri, nefret ve romantik mesajları da bulabileceğiniz bu paylaşımımız da mutlaka içlerinden beğeneceğiniz sözler olacaktır. Ruhumu yerlere...

Sayfayı Paylaş