gebe
  1. Bilge Gökçen

Bilge Gökçen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    108
    Ödül Puanları:
    0

Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında Bilge Gökçen tarafından paylaşıldı.

dünyanın en şanssız adamı
    Frane Selak, dünyanın en şanssız insanı ya da en şanslısı.
    74 yaşında emekli bir müzik öğretmeni.

Hırvatistan'da yaşıyor.

Tam 7 felaketten kurtuldu

1962: Saraybosna'dan kalkan, Dubronik'e giden trene bindi. Tren raydan çıktı ve birkaç vagon nehre düştü. Buz gibi suda 17 kişi boğuldu. Selak'ın kolu kırıldı ama kurtuldu.

1963: Zagreb'de DC-8 tipi bir uçağa bindi. Uçak havadayken kapısı açıldı ve Selak aşağı düşen 20 kişiden biriydi. Kazada 19 kişi öldü! Selak saman yığınına düştüğü için yaralı olarak kurtuldu.

1966: Bindiği otobüs nehre uçtu. 4kişi öldü, o birkaç sıyrıkla kurtuldu.

1970: Otomobiliyle giderken motor alev aldı. Kendini dışarı zor attı, aracın benzin deposu infilak etti.

1973: Otomobilinde meydana gelen patlamada saçlarının bir bölümünü kaybetti.

1995: Zagreb sokaklarında otobüs çarptı. Yaralı kurtuldu.

1996: Otomobil bir virajda Birleşmiş Milletler'e ait kamyonla çarpıştı. Skoda marka otomobiliyle uçuruma uçtu. O bir ağacın üstüne düştü, otomobili yandı.

2003: Frane Selak, piyangodan 1,3 trilyonluk ikramiye kazandı.

Hala zengin ve hala yaşıyor

alıntı

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Ce: Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı
    vay be adama bak neler yaşamış bence çok şanslı biriymiş ellerine sağlık bilgecim

Dünyanın En Şanslı veya Şanssız Adamı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. dünyanın en şişman adamı

dünyanın en şişman adamı

dünyanın en şişko yılanı Bir dönem 560 kilo ağırlığa ulaşan daha sonra perhizle yaklaşık 200 kilo kaybeden Meksikalı Manuel Uribe, dünyanın en şişman adamı olarak Guinness rekorlar kitabına giriyor. Meksika'nın kuzeyindeki Monterrey'de yaşayan Uribe, Guinness yetkililerinin kendisine 2008'de çıkacak rekorlar kitabına dünyanın en şişman adamı olarak gireceğini belirten sertifikayı...
  2. Dünyanın en uzun adamı

Dünyanın en uzun adamı

Dünyanın en uzun adamı USA' da 1940 da ölçülen Robert Pershing Wadlow' un boyu 2,72m imiş. kilosu da 222,71 kg imiş.
  3. Dünyanın en kıllı adamı

Dünyanın en kıllı adamı

kılsız adam dünyanın en kıllı adamı dünyanın en büyük ayaklı adamı uzun ayaklı büyük ağızlı 2002'DE DÜNYANIN EN KILLI ADAMI OLARAK GUİNNES REKORLAR KİTABI'NA GİREN YU ZHENHUAN, BÜTÜN GÜNÜNÜ ARKADAŞLIK SİTELERİNDE GEÇİRİYOR... ÇİN'İN ŞANGHAY KENTİNDE YAŞAYAN YU, ROCK MÜZİK ŞARKICILIĞI YAPIYOR. 29 YAŞINDAKİ YU'NUN ÇİN'DEKİ LAKABI; 'KİNG KONG' BÜTÜN VÜCUDUNUN KILLARLA KAPLI OLMASI...
  4. Dünyanın En Şanslı Erkeği

Dünyanın En Şanslı Erkeği

Öncelikle Mesajımı dikkate alıp okuduğun için hepinize çok teşekkür ederim. Ben 32 yaşında 2 çocuk sahibi bir insanım. Evet gerçekten bir insanım. Her zaman sorduğum soru şudur" insan doğduk ama olabildik mi?" Ben bu sorunun her zaman cevabını kendi kendime evet ben insan doğdum ve insan olacağım diye düşündüm. Hep iyi bir insan olmak istedim.Karşıma her ne kadar kötü olumsuz...
  5. Kazalardan Kurtulan Dünyanın En Şanslı İnsanları!!

Kazalardan Kurtulan Dünyanın En Şanslı İnsanları!!

kazalardan kurtulan insanlar inanılmaz kazalar kaza videoları Sevgili melekler, hani ballı derler ya, tam da bu tanıma uygun insanlarla ilgili bir video izleteceğim sizlere. Bu videoda yer alan inanılmaz kazalarda insanlar burunları dahi kanamadan, şans eseri kurtuluyorlar ve siz izlerken hayretler içinde kalıyorsunuz. Allah istedi mi nasıl da koruyor :D:D...

Sayfayı Paylaş