gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Güller getirdim ak yanaklarina Elma ve portakalli bardaklarina Uyudun ve uyandin
    Kalp semsiyemin altinda
    Bense düslere ask tohumlari biraktim... Eros'u çagirdim
    Sevda mesaleleri yanmali diye

Güller taradim al saçlarinda
    Elma ve portakalli bardaklarinda
    Güldüm ve agladin
    Oyun agacimin altinda
    Bense düslere bebek tohumlari biraktim... Eros'u
    çagirdim...
    Sevda mesaleleri yayilmali diye...

Ben benden geçtim sana geldim
    Ölümden bile güzeldi hayalin
    Ölümden bile güzeldi gözlerin...

Güller diktim çiplak bedenine
    Elma ve portakalli bahçelerine
    Öldün ve yeniden dogdun aynalarimin içinde
    Bense düslere sonsuz kapilar açtim... Eros'u çagirdim
    Sevda mesaleleri yakmali diye...

Ölümden bile güzeldi hayalin
    Ölümden bile güzeldi gözlerin...

Güller büyüttüm bebek isleyen karninda
    Masallara yol aldik
    Altin besikten sandalimda...

Düş Sokağı Sakinleri - Ben Benden Geçtim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Düş Sokağı Sakinleri - Gece ve Düşler

Bilemedim düşlerin bu kadar korkak Ellerimden uzak olduğunu Göremedim uykuların bu kardar küçülmüş Düşlerimden ayrık durduğunu Yapamam kendime kötü gözle bakamam Segiliyi yerinden oynatamam Ölemem uğruna içimde güller dikemem Sevgiliyi aşkından edemem Güneş bile ağlar halime Ne olacak diye sorar kendine (x2) Bilemedim düşlerin bu kadar yorgun Ellerime tuzak kurduğunu Göremedim uykuların bu...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Düş Sokağı Sakinleri - Beni Al Uykumdan

Şarkılarım güneşten gelir Bütün denizleri bana getirir Sıcak bir yaz ve bir yudum aşk Büyülü mavi aynamın içindedir Hafifçe gel kendini düşlere ver Gülerek ağlamak çok güzel Yarım mutluluklar beni tam doğuramaz Kırık hikayeler dokunulmayı bekler Beni al uykumdan Balık kokan kumsallara batır Beni al uykumdan Meltemi dudaklarımdan kaldır "Ağcedey kov vatşey kuflaj..... hey!...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Düş Sokağı Sakinleri - Alma Beni Ölüm Meleği

Ağlar yelken suya düşer Dalgalar büyür düşüm biter Alma beni ölüm meleği Öper aşk mavi yeli Ağlar yelken üşür düşüm Acım büyür kanar iki gözüm Alma beni ölüm meleği Kovacak şeytan tüten rengi Ağlayışlar ak varoluşlardır Beni uyandıran kara korkulardır Ağlar yelken içime düşer Düşler uyur kuşlar döner Alma beni ölüm meleği Ararım her gün doğduğum eceli Ellerimdendir yelkene düşkünlüğüm Ağıtlar...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Düş Sokağı Sakinleri - Al Beni Yar

Bulutlardı yağmuru getiren Hüznüm bulut oldu Yağmur oldu yasak sevdamız İnatla gurbete doğdu Acıya büyüdü sevgiler karanlıklar kentinde Güneşi hiç göremeden Oynadığımız bir oyundu Al beni yar götür Götür buralardan Bıktım artık hep aynı varoluşlardan Yitirmekten yitirilmekten Korkudan korkmalardan Aldatmadan aldatılışlardan Hiç almadan hep vermelerden Al beni yar götür Götür...
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Acıdan Geçtim Güzelleştim

Düş Sokağı Sakinleri - Acıdan Geçtim Güzelleştim

Yanlışlar yanılmışlar... yalnızlıktan bıkmışlar Sevgilinin sözleri... mühürlemiş sevinçleri Acıdan geçtim güzelleştim.... Hedefler belirlendi... çiçekler filizlendi Tenindeki kutsanış... uzaklardan seçildi Acıdan geçtim güzelleştim.... Akılğım doğuştandır... karalar yalanlardır Öpücükler kraliçemi... öldüren günahlardır Acıdan geçtim güzelleştim Zamanı yine sen belirledin Çoktandır...

Sayfayı Paylaş