gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Düş Sokağı Sakinleri - Hep Böyle mi Olur

Konu, 'C-D Harfli Şarkılar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Hep böyle mi olur? Hep böyle mi biter? Bak işte değiştin
    Seni de kandırdılar

Nerde düşlerimiz nerde sokaklar
    Bir nefesin çıkışı kadar kolaydır ihanet
    Biliyorsun biliyorsun...

İnsan ümit ederek yaşar
    Sen hiç beklemedin
    Bulduğunu sandın ama
    Kolay değil anlamak

Hep alarak yaşadın
    Vermek güçtü biraz
    Görmek zaman ister kaçmak en kolay
    Biliyorsun biliyorsun...

Oysa yitirdiklerimiz
    Belki de görmeyi bilemediğimiz
    Ve belki bulduklarımız
    Zaten unutmaya çalıştığımız

Sen göğsüme vurulan bir zincir gibi
    Kopmadın hayret
    Ben gecemde gezinen bir suçlu gibi
    Yakalanmadın hayret

Oysa yitirdiklerimiz
    Belki de görmeyi bilemediğimiz
    Ve belki bulduklarımız
    Zaten unutmaya çalıştığımız

Düş Sokağı Sakinleri - Hep Böyle mi Olur konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düş Sokağı Sakinleri - Yanar Kör Olurum

Düş Sokağı Sakinleri - Yanar Kör Olurum

Ve konuştuk sonunda Ateştir beni yakan - Düşlerimi kavuran Çirkinlikler yolcumdur - Yaşamdan ölüm çalan Yanar kor olurum - Yoluna yoldaş olurum Olurum olurum - Dönerim dönerim - İçimde sönerim Ha ya ha ya ha ya ha ya ha ya - Puf Puf Dey da dey da dey da dey da dey da Duymadan konuşamam - Konuşmadan yaşayamam Yaşadıkça seni ben - Hiç içimde kalamam Yanar kor olurum - Yoluna yoldaş olurum...
  2. Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Düş Sokağı Sakinleri - Mumlar

Mumlar yanar birer birer Karanligi deler iç çekisler Sehirler dolasir gözlerimin önünde Yitik bir çöl hikayesinedir Yarim kalan sözler Çiplak bedenlere girer ruhum Ve seni arar durur gurbetlerde... Yalvaririm savaslarimi durdur Yollarima zincirler vurdur Yalvaririm uzaklarimi durdur Kollarima kanatlar kondur Ask dogar saçlarindan Ben batarim yoklugundan Toprak çeker içine...
  3. Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Düş Sokağı Sakinleri - Düş Sokağı Sakinleri 2

Göründük düşün alevinde Yandık aşkın ateşinde Coşkular kudurdu durdu Sevgililer uyudu Anladık ki oyunlar boyalar demekmiş Boyadıkça bütün evcilikler sevişirmiş Güneşler batar duşler yatar Aşık yorgun aşktan bıkar Gölge kaçar uyku koşar Sevgilerde uyaklar Aşktan geçtik delirdik Yine de yeşerdik Ben onun aşından Sen şunun yaşından Biz bunun taşından doğduk Yüceldik Düş aşkın içinde Aşık düşün...
  4. Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Düş Sokağı Sakinleri - Değirmen

Sözlerin gizindeyim zaman geçmiyor Bilmeceler denizindeyim gücüm yetmiyor Dışarda kavgalar devam eder çoğalır sesler Biz güneşler büyütürken içimizde Herkes kendine bir yol çizer ve zaman geçer Sen kendine koşarsın kimse bilmez Kapılar var ki yüreğinde hiç girilmez Gezdiğimiz yerlerse hep bizi söyler Sen ve ben Sonsuzluğa dönen değirmen
  5. Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Düş Sokağı Sakinleri - Ayrılık

Sana uzaktan bakıyor artık gözlerim Gönlüm senden geçmez Bana döndü hep sözlerim Unutmak o kadar kolay mı sandın? Ayrılık bana aşktır artık Dağılmış saçlarım gönlünün yatağına Uyandırma Sabah olsun ben giderim Sen kal rüyamda Aramak o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Ah gitmek o kadar kolay mı sandın? Yolların bana aşktır artık Sesim bende bir yabancı gibi Şaşarım Gönlümün...

Sayfayı Paylaş