gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

Düşlerin parçalanışı

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

BU KAÇINCI YARALANIŞIM BU KAÇINCI ALDANIŞIM
    BU SON DEDİKLERİM BİRBİRİNİ KOVALADI
    BENİM NE HADDİME UMUTLARDAN MEDET UMMAK
    PEMBE DÜŞLERİME GÖLGE DÜŞTÜ
    NASIL GÖNLÜMÜ ÇAGLATTIM SANA AKTIYSAM OLUK OLUK
    GÖZLERİMLE SEVDİYSEM,,,
    YÜREGİMLE SEVDİYSEM,,,
    SESİMLE SEVDİYSEM,,,
    HER ZERREM SANA NASIL ODAKLANDIYSA
    TEKER TEKER KENDİMİ ARINDIRACAĞIM SENDEN GERİ
    BENDEN ALDIGIN BENİ BANA GERİ VER YETER!!!!
    DERTLERİM YOLCU BUNDAN BÖYLE BENİMLE
    AÇMAM GÖNLÜMÜ KİMSELERE
    BUZ TUTURDUM YÜREĞİMİN SEVDA TARAFINI
    EN KIRMIZI ALEV GELSE YAKAMAZ ...
    SENİ BAŞ UCUMA KOYMUŞTUM
    SEVGİYDİN,
    AŞKTIN,
    UMUTTUN,
    NEŞEYDİN,
    DOSTTUN,
    SEVDAYDIN,
    DÜŞLERİMDİN,
    GERÇEĞİMDİN,
    VE
    YALAN OLDUN...
    EN GÜZEL DÜŞLERİMİN AZRAİLİ OLDUN
    EN ACISI YÜREGİME TIRPAN VURDUN
    DÖKTÜĞÜM GÖZYAŞLARIM
    YAĞMURUN OLSUN
    TUZUYLA ACIMI HİSSET...

_EvAnEsCeNcE_ bunu beğendi.
  2. @Kendi@

@Kendi@ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sucren yine döktürmüşsün ...güzel ve gerçek gibi olmuş.yine

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
Düşlerin parçalanışı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşler

Düşler

Düşler, bir gecede dört beş kere olan, her seferinde 20 dakika süren ve uyku zamanının %20-25'ini kapsayan hızlı göz hareketleri (REM) yahut paradoksal uykuyla ilgilidir. Bu sırada alınan EEG kayıtları, bir uyuklama halindeki EEG kayıtlarını andırır ve 4-10 c/san, dalgalardan oluşur. Ortodoks uykunun tersine, REM uykusundan uyanan hastalar düş gördüklerini söylerler ve bu düşleri uzun uzun,...
  2. Düş Peşindeyim Düş Peşime...

Düş Peşindeyim Düş Peşime...

düş peşindeyim düş peşime Bin yıllarca göçüp durmuş bir neslin torunu olduğumdan olsa gerek, bir adrese ömür boyu bağlı kalmayı sevemedim. Gezginlik ruhumda var. Yoksa gencecik bir üniversite öğrencisi iken, saçlarım omuzlarımda, üstümde eski bir kot ve tişört, elimde gitar, sırtımda çanta yollara düşüp oto-stop çekerek hiç bilmediğim kentlere, kasabalara gidişimin başka bir izahı olamaz. O...
  3. Pozitif Düşünce

Pozitif Düşünce

bilinçaltı temizleme teknikleri Düşüncenin gücü ile istediğimiz şeylere sahip olabiliriz. Düşünce çok etkili bir güçtür. Eğer kişiler her günkü düşünce kalıplarını kontrol etmek için çaba harcamazlarsa yaşamlarında olumsuz birçok olay yaşayabilirler. Kişiler negatif düşünce stillerini değiştirerek bilinçaltlarına pozitif düşünce tohumlarını ektiklerinde olumlu yönde çok büyük değişiklikler...
  4. *düşümde * düştün*

*düşümde * düştün*

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Resimlerde Düşler

Resimlerde Düşler

hayal ve düşlerle ilgili resimler hayal ve düşler konulu resimler düşlerle ilgili şiirler düşler konulu şiirler hayaller İnsanların hayal güçlerinin sonu yoktur bunlar bazen gerçekleşebilecek bazen gerçekleşemeyecek tarzda şeylerdir.Ama olsun yine de hayal kurmak güzel şey ben çok sık hayal kurarım :) Bazıları hayal kurmakla yetinmez bunu yazıya, resme yada müziğe aktarır. Burda da resme...

Sayfayı Paylaş