gebe
  1. zeloş1985

zeloş1985 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ

Konu, 'Bilmedikleriniz' kısmında zeloş1985 tarafından paylaşıldı.

Herkese merhaba; bir konuda yardımınıza ve fikirlerinize ihtiyacım var: Benim adet tarihim 2 gün gecikince evde hamilelik testi yaptım, ikinci çizgi çok silik çıktı. Hemen o gün kan tahlili yaptırdım beta hcg 48.24 çıktı. bu testten iki gün sonra yani adetim gecikmesinin 4. gününde tekrar ölçtürdüm 61.91 çıktı ve bu arada iki defa daha evde hamilelik testi yaptırdım onlarda da çizgi silik çıktı. doktora gittim vajinal ultrason yaptı ve rahim çok kalınlaşmış ama sonuçların çok düşük dedi.iki gündür kendimi yedim resmen düşük mü olacak, kimyasal gebelik mi yoksa dış gebelik mi acaba diye. ilk hamileliğim ve çok stres oldum. yarın yine gidip test yaptırayım diyorum. pazartesi doktor tekrar ultrasonla bakacakmış. Bu kadar düşük değeri olup yükselen oldu mu? Tecrübesi olan yardımcı olursa çok sevinirim. Allah hepinizden razı olsun ve herkese sağlıklı ve hayırlı bebek nasip etsin inşallah.

2. zeloş1985

zeloş1985 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Yardımcı olabilecek kimse yok mu?

3. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Merhaba , olumsuz bir durum yok paniklemeyin gebesiniz.Gecikmenize göre değer normal düşük falan değil.

zeloş1985 bunu beğendi.
  4. zeloş1985

zeloş1985 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Çok teşekkür ederim size verdiğiniz cevaptan ötürü. Bugün bir kan tahlili daha yaptırdım, inşallah yükselmiştir değerler....

5. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Rica ederim hayırlı haberlerinizi almayı diliyorum.

zeloş1985 bunu beğendi.
  6. zeloş1985

zeloş1985 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar; ne yazık ki bugünkü test sonucuma göre değer 13 e düşmüş :18:kaybediyorum bebeğimi :( Allah kimseye yaşatmasın :(

7. BEYZA21

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Düzenli ilerleyen değerin 1 günde hızla düşmesi düşündürücü.Başka bir hastanede testi tekrar yaptırın.Aynı sonucu verirse muhtemelen kimyasal gebeliktir.Allah yardımcınız olsun..

DÜŞÜK BETA HCG DEĞERİ konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!

beta hcg değerim düşük mü yardım edin nolurr!!!!

beta hcg hcg düşüklüğü beta düşüklüğü bhcg düşükse değeri düşükse SAT 13 ekimdi.. 17 kasımda kan testi yaptırdım beta hcg değerim 304 çıktı bilen arkadaşlar yardım edin , dğerlendirin lütfen.. :18: :18: :18:
  2. HCG Değerinin düşmesi  düşüğün habercisimi?

HCG Değerinin düşmesi düşüğün habercisimi?

hcg nedir,hcg değerleri,hcd değerinin çok yüzelmesi,hcg değerinin düşmesi sağlıksız gebelikmi,hcg değeri düşen varmı,hcg kanda gebelik testi hakkında bilgiler HCG hormonu kadınlarda özellikle gebelik döneminde artan bir hormondur ancak gebelik dışında bazı tümör v.b durumlarda da yükselebilmektedir. HCG normal gebeliklerin yanı sıra, dış gebelik (ektopik gebelik), boş gebelik (enambriyonik...
  3. beta hcg değeri

beta hcg değeri

merhaba benimde gecen haftalık kan desti değerim 2809 cıkmıştır. ayrıca adet tarihim 7 aralık 2015 ti. doktor 5 haftalık dedi adet tarihime göre daha fazla olması gerekmez mi
  4. Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur Cevabı Uzakta Değil

Beta HCG Değeri Kaç Olunca Hamile Olunur sorusuna yanıt arayacağız bu yazımızda arkadaşlarım. Hamile kalmak dünyaya kendinden bir parça olan bebeğini doğurmak her kadının hayalidir sanıyorum. Tabii sadece kadınların değil bu erkeklerin de ortak düşüncesidir. Belki bu müjdeli haberi size bir sayı değeri gösterecektir. Hamilelik belirtileri ile kafa yoranlar belki daha çok yanılma payı...
  5. 4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri Nelerdir

4-5-6. Hafta Gebelikte Beta Hcg Değerleri- Bir önceki yazımızda 1-2-3. hafta beta hcg değerlerinden bu haftalarda neler olabileceğinden bahsetmiştik. Merak edenler ve konuya vakıf olmanız için buradan 1-2-3 hafta gebelikte beta hcg değerleri konumuzu inceleyebilirsiniz. Şimdi de 4-5-6. hafta gebelikte beta hcg değerleri nelerdir bunu hep birlikte inceleyelim. 1-2-3. haftalarda hamilelik henüz...

Sayfayı Paylaş