Ertesi gün hapları gebelikten % 100 korumaz. Korunmasız her ilişki gebe kalma açısından risk oluşturur. Gebe kalmak istemiyorsanız ve cinsel yönden aktifseniz etkili bir doğum kontrol yöntemi uygulamanızı tavsiye ederiz.

Arkadaşlar ben 2 buçuk aylık hamileydim Ilacla düşük yaptım ilaca benim ismimden ulaşa bilirsiniz

Selam hocam. Ben 25 ağustos düşük yapmak için doktorra gittim hap verdi evde içmem için, içtikten sonra kanama başkadı bi 10 gün sürdü 4 eylül kanama durdu. Sonra kendimi hafif hissettim.. ondan sonra 15 eylül ilişkiye girdim .. 25 eylül kanamam oldu regli mi değilmi bilmiyorum 3 gün sürdü, normalde regglim 5 gün sürer ve şimdi yine süphelenıyorum hamilemiyim diye miğdem bulanıyor,sürekli çişe gidiyorum falan

arkadaşınla ilişkiye gireim ve 17 yaşında cocuk olamması gerek başım belaya girer diye korkuyorum ne yapmam gerek cocuk için nasıl düşürebiliriz

Merhaba ben 18 yaşındayım nişanlıyım hamile olduğumu yeni öğrendim devlet Hastanesi'ne gidip kürtaj olabilir miyim aileme haber verilir mi?

Selam hocam. Ben 25 ağustos düşük yapmak için doktorra gittim hap verdi evde içmem için, içtikten sonra kanama başkadı bi 10 gün sürdü 4 eylül kanama durdu. Sonra kendimi hafif hissettim.. ondan sonra 15 eylül ilişkiye girdim .. 25 eylül kanamam oldu regli mi değilmi bilmiyorum 3 gün sürdü, normalde regglim 5 gün sürer ve şimdi yine süphelenıyorum hamilemiyim diye miğdem bulanıyor,sürekli çişe gidiyorum falan
İlacın isimi nedir söylermisiniz?

Merhaba ben 18 yaşındayım nişanlıyım hamile olduğumu yeni öğrendim devlet Hastanesi'ne gidip kürtaj olabilir miyim aileme haber verilir mi?
Sosyal haklarınız anne veya babanın üzerine ise ( ailenin sigortasından yararlanıyorsanız ailenizle paylaşılır ) Ancak özel bir klinikte kürtaj olursanız ücretli sanırım paylaşılmaz.

ilacın adı nedir?

Merhaba düşük hapını doktorlar doğru bulmuyorlar direkt kürtaja yönlendiriyorlar hapın adı nedir merak ettim

Geri