gebe
  1. İKİ ÇOCUK ANNESİ:)

İKİ ÇOCUK ANNESİ:) Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Düşük tehdidi

Konu, 'Hoşgeldin Bebeğim ( HAMİŞLERE ÖZEL BÖLÜM )' kısmında İKİ ÇOCUK ANNESİ:) tarafından paylaşıldı.

SELAMLAR 6 haftalık hamileyim aradabir kahverengi akıntı oluyor bunu yaşayan var mı??doktor ilaç verdi mii??

2. MURADİYE

MURADİYE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Bende 6 haftalık hamileyim hafta sonu şiddetli sancım oldu hafif kahverngi akıntım oldu acil doktora gittim kesenin yanında kan birrikmi ve 2 adet 4 cmlik kist gördü. acil iğne yaptırdı düşük önleyici imiş. başka ilaç vermedi yarın doktora gidicem yine ama çok korkuyorum...

Düşük tehdidi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Düşük

Düşük

düşükte parça gelmesi Bebek sahibi olmak isteyip de adet kanaması geciken bir kadının ilk aklına gelen olasılık doğal olarak hamile olduğudur. Büyük bir heyecan ile jinekoloğuna giden ya da eczaneden aldığı testi yaptıktan sonra gerçekten hamile olduğu kadının ve eşinin sevinci çiftin hayatındaki önemli anlardan birisidir.Bu mutluluk doğum gerçekleşip de aileye yeni bir birey katılmasıyla...
  2. Yakışıklı Aktör Tom Cruise Ölüm tehdidi alıyor

Yakışıklı Aktör Tom Cruise Ölüm tehdidi alıyor

Sinema dünyasının ünlü ismi Tom Cruise ve ailesinin yoğun korumaya alındığı bildirildi. İngiliz Daily Telegraph gazetesi, FBI’nın ölüm tehditleri alan Cruise’un çevresindeki güvenlik önlemlerini artırdığını yazdı. Gazete, 46 yaşındaki Amerikalı sanatçının dini faaliyetlerinden dolayı ölüm tehditleri almış olabileceğini belirtti. The Mail de dün, Tom Cruise’un şu anda eşi Katie Holmes ve iki...
  3. 'Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz'

'Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz'

Melih Gökçek'in tehdit ettiği Mehmet Ali Birand, "Gökçek bu tehdidin altından kalkamaz" diye konuştu. Kanal D Ana Haber ve CNN Türk Genel Yayın Yönetmeni Mehmet Ali Birand, AKP Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı ve AKP’nin yeni dönem adayı Melih Gökçek’in geçtiğimiz cumartesi günü mitingde yaptığı konuşmasında, kendisini ve Uğur Dündar’ı açıkça tehdit ettiğini belirterek, “Gökçek bu...
  4. Astım tehdidi anne karnında başlıyor

Astım tehdidi anne karnında başlıyor

Eğer bebeğinizin ilerde astım hastası olmasını istemiyorsanız bebeğinize hamileyken mutlaka dikkat etmeniz ve uzak durmanız gereken etkenler vardır Bu etkenler daha anne karnında bebeğe zarar vererek ilerde astım hastası olma riskini arttırıyorlar Uzmanların yaptığı açıklamanın detayına geçiyorum şimdi. İngiliz bilim adamları, sigara içen, polen oranı yüksek ve tozlu ortamlarda yaşayan,...
  5. Düşükler

Düşükler

iyi günler ben 3 defa düşük yaptım eşimle sorunlarım var doktora gelmiyor . Tekrar hamile kalıp onunla aramı düzeltmek istiyorum ne yapabilirim hamile kalmak için ?

Sayfayı Paylaş