gebe
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0

Duvar saati için yardım.

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Selam melekler. Ben 7 aylık yeni gelinim:) Her evde olduğu gibi benim evimde de bazı eksikler var. Gerçi büyükler herşey tam olmasın bazı eksikler olsun ki nazar boncuğu olsun derler:) Benim de salonumda duvar saati yok. Gerçi benim için sorun değil, mutfağımda saat var ve ben zaten zırt pırt mutfağa girip çıkıyorum. Ama salona esir olan misafirlerim zaman algılaması sorunu yaşıyorlar. 7 Ayda bir duvar saati alamadın mı dediğinizi duyar gibiyim. Alırdım almasına da 1 ayda tüm evi döşemiş ben bir türlü salona saat beğenemedim. Bu konuyuda sizden yardım almak için açıyorum. Bir kaç tane saat arasında kararsız kaldım ve fikirlerinizi bekliyorum. Salonum kahve rengi ve krem ağırlıklı. Paylaştığım saatlerin ilk ikisini www. gittigidiyor.com dan beğendim. 1. saat tablo saat. Bunu asacak musait bir duvarım var ama 2 odamda da tablo saat var o yüzden salon farklımı olsun dedim bu saate o yüzden bir türlü tamam budur diyemedim. fiyatı 69,90

2. saat ayna saat. Salonumda parlak bir obje yok. Salonumu basit mi gösterir acaba diye emin olamadım.

3. saati evimister.com sitesinden beğendim. Fiyatı 40 TL.

fikirlerinizi bekliyorum canlarım.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 11 Mayıs 2012
    CeMoŞ bunu beğendi.
  2. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113
    bu yıl aynalıı saatler modaa heryerde görüyorumm senin beğendin aynalı saat de çokk onu alabilrisin hem ayna hem saatt en altaki saatde ilginçmişş :D:D ama aynalı al derim çok modern duruyorr

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    Ayna karşısında ne varsa onu yansıtıyor ya canım o yüzden odada nasıl duruyor karar veremedim:S Oylama yapayım en iyisi ayna saat 1 oldu:)

4. aylinibrahim13

aylinibrahim13 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    3
    aslında pek tarzım değil ama 3 daha iyi gibi diğerlerini alırsan evine gelen yaşlılarımız yine anlamazlar saatten mesela ben alsam ilk 2 gibi ne annemler nede kayınvalidemler anlamazlar :D:D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  5. mercimek tanemm

mercimek tanemm Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    bence ilk saat çok hoş canım benim :)

tesadüf, aylinibrahim13 ve CeMoŞ bunu beğendi.
  6. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

hahaha o tarıfını düşünmedim ben aman yaşlılarada gençler söylesin lo hahaha

aylinibrahim13 bunu beğendi.
  7. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    aylin kaynananlar saati anlamaz otururlar gece yarısına kadar die mi korkuyon hahaha

aylinibrahim13, tesadüf ve CeMoŞ bunu beğendi.
  8. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113

şöle 2 tane buldum snein için ama beğenirmisin bilemem benim hoşuma gitti :D:D

CeMoŞ bunu beğendi.
  9. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

sanırım öyle merciii baksana en sondaki saat takvimlii falann hahahaha çok açıklayıcı bi saat hahahaha

10. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    aslında cemoş kızlar haklı gençlerde zaten kol saati bulunuyor:) Dur şimdi gene kafan karıştı oylama nasıl gidiyor her üç saatte 1 er oy aldı. Sağolun yani çok yardımcı oldunuz hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  11. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    bu çok iyiydi ya hahaha

mercimek tanemm bunu beğendi.
  12. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.110
    Ödül Puanları:
    113

laviiiş betüll emrah kim kısss hahahaha kiminn aynalı saatini aldın tezz geri ver hahahaha betüll hırkızzz diyecek bizee hahahahaha

13. mercimek tanemm

Beğenilen Mesajlar:
    55
    Ödül Puanları:
    28
    tarihide hatırlatıyo bak hele hahaha uzaklar ya gidecekleri tarihi gözlerine sokuyo hahaha

CeMoŞ bunu beğendi.
  14. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.943
    Ödül Puanları:
    0
    ilki olmasın canım ya yarın öbürgün bıdıklar dünyaay gelir hani benim ismimm der:)

15. esgiii

esgiii Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    358
    Ödül Puanları:
    63
    aynalı olanları tavsiye ederim canım çok moda ve modern duruyor.

tesadüf ve CeMoŞ bunu beğendi.
Duvar saati için yardım. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ahşap Paletten Duvar Saati

Ahşap Paletten Duvar Saati

duvar saati mekanizması ahşap duvar askısı büyük saat mekanizması Vakti öğrenmek için kendi yaptığınız bir saate bakmak çok eğlenceli olmaz mı? Yağlı boya malzemelerinizi birkaç küçük aletle birleştirerek hem sanat kokan hem de oldukça kullanışlı bir obje ortaya çıkaracaksınız. Her ressam böyle bir saate sahip olabilir! Resim malzemeleri satan herhangi bir yerden alabileceğiniz tahtadan...
  2. Duvar saati

Duvar saati

Rüyada duvar saati görmek, rüya sahibinin islerinin iyi gitmesine isarettir. Büyük saat görmek ise ölüm haberi almaya isarettir.
  3. Duvar saati yapıyoruz

Duvar saati yapıyoruz

Duvar saati yapımı Cd den duvar saati Kağıttan saat yapımı Her evde bulunan basit malzemelerden çok şık bir duvar saati yapıyoruz melekler. Malzemeler - Dergi sayfaları - makas - kalem -saat gövdesi - CD - iğne - iplik Hadi saatimizi yapalım melekler Dergi sayfalarını kalemle iki farklı boyda rulo yapıyoruz. Yaptığımız ruloları bir uzun bir kısa olacak şekilde ip...
  4. Swarovski Taşlı Duvar Saati Modelleri

Swarovski Taşlı Duvar Saati Modelleri

swarovski taşlı saat modelleri taşlı duvar saati modelleri Saat kaç,yemeği kaçta ocağa koydum,saat kaç gibi geliceksin?Saat olmassa zamanın nasıl geçtiğini nerden anlıycağız değilmi?Önemli gereksinimlerden biridir saatler.Açıkçası yeni model duvar saatleri çıkmayana kadar duvarımda saat kullanmayı pek sevmezdim.Hele üzeri reklam yazılı saatler yokmu resmen gıcık kapıyorum.Sonun da harika...
  5. Marilyn Monroe Duvar Saati Modelleri

Marilyn Monroe Duvar Saati Modelleri

marliyn monroe saat modelleri, 2015 duvar saatleri, dekoratif saat modelleri Marliyn Monroe ölümünün ardından uzun yıllar geçmesine rağmen halen popüleriterliğini koruyarak birçok hayran kitlesine sahip ender sanatçılardan biri olmaya devam ediyor. Olmazsa olmazlardan olan saatler, günümüz de çok modern ve şık tasarımlara imza atarak ev dekorasyonun da trend haline geldi. Sevdiğiniz ve...

Sayfayı Paylaş