gebe
  1. handanca

handanca Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    106
    Ödül Puanları:
    63

Duyduk Duymadık demeyin!!!!

Konu, 'Site Duyurularımız' kısmında handanca tarafından paylaşıldı.

[​IMG] BÜTÜN MELEKLERİMİZİN SAATLERİNİ BUGÜN (27/08/2010) SAAT 00:30 'A AYARLAMALARINI VE YANLARINDA FOTOĞRAF MAKİNALARINI BULUNDURMALARINI TAVSİYE EDİYORUM... NEDENMİ;
    Hayatınızda ilk ve tek olacak DIKKAT!!!

Mars gezegeni Agustos'tan itibaren geceleri gökyüzünün en parlak cismi olacak. Mars çıplak gözle dolunay kadar büyük görünecek. 27 Agustos'ta Mars Dünya'ya 34,65 milyon mil yaklastiginda en büyük göründügü gün olacak.

27 Agustos gecesi 00:30'da gökyüzünü izleyin.

Dünyanin iki ay'i varmis gibi görünecek. Mars'in dünyaya bu kadar yakin gececegi bir sonraki tarih 2287 yili. Bunu dostlarinizlada paylasin. Bugün hayatta olan hicbir kimse bu olayi tekrar göremeyecek..

damlaküçük bunu beğendi.
  2. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    yaaa burda hava bulutlu zor görcem gibi... napalim :)

3. tavuk_kavurma

tavuk_kavurma Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    wayy ilginç bir an olucak sağol handanca gece uyuya kalmazsam izlicem kesinlikle :D

4. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0
    Geçen senede aynı şey denmişti sanki benmi yanlış hatırlıyorum...

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Tevekkeli değil dün gökyüzü kıpkırmızıydı gece :)

6. NaZMeLeK

NaZMeLeK Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    çok ilginç bir şey olacak bu..heyecanlandım:)
    teşekkürlerrr

Duyduk Duymadık demeyin!!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Yener - Duyduk Duymadık Demeyin

Hande Yener - Duyduk Duymadık Demeyin

Duyduk duymadık demeyin Doğru söyleyin N'olur benden gizlemeyin Şimdi o kimin Yetmez miydi ona aşkım Beklemekle geçti hayatım Gece gündüz hep yalvardım Kırıldı artık sazım İçmişim dertliyim Bir bilsen ben ne haldeyim İçmişim dertliyim Ben sensizim neyleyim
  2. hayvanlar hakkında hiç duymadığınız ilginç bilgiler not:(duymuş olmanız muhtamel)

hayvanlar hakkında hiç duymadığınız ilginç bilgiler not:(duymuş olmanız muhtamel)

Köpeklerin tükürüğü insanlarınkinden temizdir. Koalalar dünyanın en tembel hayvanlarıdır. Neredeyse tüm yaşamlarını aynı ağacın üzerinde geçirirler. Yedikleri yapraklar bitse bile başka bir ağaca geçmek yerine, aynı ağaçtaki yaprakların yeniden büyümesini beklerler. Eski Mısır'da kediler kutsal sayılıyordu. Bir kedi öldüğü zaman insanlar saygılarını göstermek için kaşlarını kazıtırlardı....
  3. Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

Kızlar Duyduk Duymadık Demeyin CEMOŞ Bebek Bekliyor, Hem de İkiz :D

Kızlar başlık doğru asparagas değil, Cemoş hamile :deli: Kızlar hem de ikiz bebek geliyor, teyze oluyoruz.:deli: Dilerim Allahtan sağlıklı, elleri ayakları düzgün; Allaha layık birer kul, ailesine vatanına milletine bağlı ve hayırlı evlatlar olurlar. :D:D Ve Cemoş sen de sağlıklı bir hamilelik geçirir, göz açıp kapayana kadar bebeklerini kucağına alırsın inş. :D:D Çok sevindim Cemoş, çook,...
  4. kızlar duyduk duymadık demeyin elektrik faturasında yapılan kesintiler iade ediliyor

kızlar duyduk duymadık demeyin elektrik faturasında yapılan kesintiler iade ediliyor

''Anayasa ve kanunlara aykırı olarak abonelerden alınan 5 kalem bedelin tüketicilere geriye dönük iadesine karar verildi. Bu kararla tüketiciler her faturalarında ortalama yüzde 30 civarında fazladan ödenen bedelleri geriye dönük olarak alabileceklerdir'' Tüketici Sorunları İlçe Hakem Heyeti' tarafından başvurusu haklı bulunan Avukat Muhammet Kadir Karaçelebi için lehine verilen karar emsal...
  5. Ankaralı Melekler Buluşuyor! Duyduk Duymayın Demeyin!

Ankaralı Melekler Buluşuyor! Duyduk Duymayın Demeyin!

ankaralı melekler mekanı, melekler mekanı buluşması, melekler mekanı kızlar buluşması Sevgili üyemiz Nuta'nın isteği üzerine bu konuyu açmış bulunuyorum. Ankaralı Melekler Buluşuyor! Evet sevgili melekler, sevgili üyelerimiz Nuta ve toprak Ankara'da bir buluşma düzenlemeye karar vermişler. Eğer siz de Ankara'daysanız bu güzel buluşmaya davetlisiniz. Ayrıntılar Ankaralı meleklerimizde :D:D...

Sayfayı Paylaş