gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Duydunuz mu Zayıflama Gözlüğü de varmış:)

Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

zayıflama gözlüğü zayıflatan gözlük

Az önce nette gezinirken bir haber gördüm Melek'lerim:) Haberin başlığı Zayıflama Gözlüğü ile zayıflayın gibi birşeydi :D:D Tabi ki ilgimi çekti ve içeri bir girdim ki, yine Japonlar'ın icadı olan zayıflama gözlüğü, kilolu kadınların kilo vermesini kolaylaştıran bir icatmış.

Efendim bu gözlüğü takıyormuşsunuz, ama yemek yerken takıyormuşsunuz ve önünüzde ki yemekleri kocaman ve çok görüyormuşsunuz, böylelikle gözünüz doyuyormuş ve sizde zayıflıyormuşsunuz:) Ayol insanın karnı doymadıktan sonra, gözü doysa ne, nasıl olsa o an gözü doydu diye kalkacak ve gecenin bir yarısı karnı aç diye uyku tutmayacak ve buzdolabını zityaret edecek:) Japonlar'a sonsuz sevgi ve saygılarımı sunuyorum ama bence bu zayıflama değil çabuk kilo alma gözlüğü olmalı. Japonlar az biraz benim gibi akıllı olsanız anlıyacaktınız bu gözlüğün boş iş olduğunu ama işte Türk aklı ile Japon aklı bir olmuyor, şansınıza küsün şekerlerim :hıh:

Sevgili Melek'ler, siz yine de uzman bir diyetisyen eşliğinde usulüne göre kilo vermeye çalışın diyor ve hepinize sağlık dolu fit bir fizik diliyoruz:)

Meleklermekani.com

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Bu gözlük resmen beynimize hakaret :D:D Bir Türk olarak Japonları şiddetle kınıyorum :D:D Küçücük bisküviyi tepsi büyüklüğünde gösterip beyni yanıltmakta ne oluyor ? Valla bütün dengemiz altüst olur ama midemizi kandıramazsınız hahaha

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Aynen aynen :789:
    Sayın Titan'a katılıyorum ve söyledikleri herşeyi sonuna kadar destekliyorum. :789:

SaBıR MeLeĞi bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

hahahahahahahahaha

Duydunuz mu Zayıflama Gözlüğü de varmış:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fincan Falını duydunuz mu?

Fincan Falını duydunuz mu?

kiminle evleneceğim falı gelecekte kiminle evleneceğim değişik fallar bak değişik fallara bak ilerde Kahve falı ve fincan falı çok farklı arkadaşlar.. Fincan falı denince akla kahve falı gelebilir; Kahve falı ile fincan falı arasındaki en önemli fark, birincide kahve içildikten sonra fincanı ters olarak tabağa koyup bir süre sonra falcının, kahvenin tortusunun fincanda almış olduğu...
  2. "Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece"

"Duydun mu Dün Gece" Duyurabildim mi dün gece sana sesimi, çok aradım Sesini dün gece çok istedim duymayı. Öyle ihtiyacım vardı ki, sana kelimelere sığdıramam. Derin ela gözlerini aradım, ışık aradım karanlığın derinliklerinde. Kokun sinmiş uzun saçlarıma,aradım seni, rakı kokan nefesimde , yüreğinin sıcaklığını aradım işte tam.... şuramda.... Sorma... öyle yalnızdım ki;...
  3. Fare İnsanları Duydunuz mu?

Fare İnsanları Duydunuz mu?

fare insanları duydunuz mu, kimler, nerede yaşarlar, nedir, resimleri, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Tıp her geçen gün hastalıklara çareler üretmeye çalıştığı gibi ,önüne geçemediği bir çok hastalıkla da karşı karşıya kalabiliyor.İşte bunlardan biri de tıp dilinde ''mikrosefal'' olarak geçen ama halk arasında fare insan olarak bilinen hastalık. Bu...
  4. Meryemotunu Duydunuz mu ?

Meryemotunu Duydunuz mu ?

Meryem otu nedir Meryem otunun Faydaları Meryem otu neye iyi gelir Doğada bulunan binbir çeşit şifalı bitkiden biri olan meryemotu, özellikleri ve kullanımı ile ilgili bilgiler şöyle melekler :) Gülgiller familyasındandır. Doğu, Güney ve Karadeniz bölgeleri ile İstanbul çevresinde yetişen bir bitki türüdür. Meryemotu Faydaları Yaprakları ve kökü kuvvet verici olarak kullanılır. İshali...
  5. Dulaptalotunu Duydunuz mu ?

Dulaptalotunu Duydunuz mu ?

Dulaptalotu faydası Dulaptal otu yararları Dulaptal otunun Faydaları nelerdir Doğada ki birbirinden ilginç isimli şifalı bitkilerden biri de dulaptalotu olsa gerek melekler :D:D Bu ismi ona kim vermiş bilemem ama görüntüsü çok güzel ve sağlığa da bir hayli faydaları var. :) Dulaptalotu: Yüksek yerlerde yetişen, meyveleri kırmızıya yakın, yaprakları açık yeşil olan ve 1,5 metreye kadar...

Sayfayı Paylaş