gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Duygu Dolu İçten Sözler İçten Mesajlar

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

En içten mesajlar İçten sözler

En son paylaştığımız Anlamlı Küçük Mesajlar konusunun ardından bu kez En İçten Mesajlar ile karşınızdayız melekler :) Sevdilklerinizle paylaşabileceğiniz bu içten sözler için buyrun makalemize.. :)

Duygular vardır anlatılamayan, sevgiler vardır kalplere sığmayan, dostluklar vardır hiçbir şekilde yıkılmayan, bazı insanlar vardır asla

Eğer herkes dost sandığı kimselerin bir de kendi arkasından söylemiş olduklarını duysaydı, dünyada pek az dost kalırdı

İsmini duvara yazdım kötü kalpli insanlar sildi,ismini kumsala yazdım deniz sildi,kalbime yazdım onuda senden başkası silemez dedim

Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi rüyalar kadar uzak sen, diğeri sevgililer kadar yakın ben. Hayatta iki kişi tanıdım. Birisi asla benim olmayacak sen, diğeri senden başkası olmayacak sen.

Dostlar ırmaklar gibidir; kiminin suyu az kiminin çok, kiminde ellerin ıslanır sadece kiminde ruhun yıkanır boydan boya

Güler yüzle söylenen bir yalanı bir anda yuttuğumuz halde acı gerçeği ancak damla damla yutarız

Benden seni seviyorum dememi istiyorsun. Ben ise seni sevmekle yetinmek istemiyorum seni olunceye dek hayatimin her aninda yasamak istiyorum.

Dost deniz kenarındaki taşlara benzerÖnce tek tek toplarsın sonra birer birer denize atarsın ancak bazılarına kıyamazsınİşte sen o kıyamadıklarımdansın

Zaman gelir yollarına kar yağar,etrafını hüzün bulutları sararsa,ne zaman bir dosta ihtiyaç duyarsan dost olabildiğim kadar burdayım

Hep zamana yenik düştük esiri olduk anlamsız koşuşturmalarınama bir kez adını yüreğimize kazıdığımız dostlarımızı hiçbir zaman unutmadık

Bir gül olmak isterdim! Neden mi? Beni koparıp kokladığında vücudunun derinliklerine girip bir daha oradan çıkmamak için

Elimde denizden çıkardığım bir midye kabuğu var. Denizden o kadar uzakkiTıpkı benim sana uzak kaldığım gibi

Nasıl ki uzaktaki yıldız parlak gelirse insana,uzakta olduğun için tutkunum sana! hani en güzel aşklar imkansız gelir ya insana, imkansız olduğun için tutkunum sana

An gelir insan gülerken ağlarmış, gözyaşları sel olup kalbine akarmış. Kahkaha bir maske derler bilir misin? İnsan sevdiğinden ayrılınca bu maskeyi takarmış

Günaydın yüreğime yağmur gibi yağan gece mi yıldız yıldız bezeyen karanlığımı dolunay gibi aydınlatan günaydın

Günaydın gecenin karanlığında yolunu kaybetmişlere yol gösteren kutup yıldızım seher vakti yapılan ve kabul olunan duam günaydın.

Duygu Dolu İçten Sözler İçten Mesajlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Güzel Sözler Mesajlar

Twitter İçin Sözler Güzel Twitter Sözleri Nickleri Twitter Sözleri ve Nickleri Sevgili melekler, bu yazımızda twitter için kullanabileceğiniz twitter sözleri ve nickleri listemizi sizlerle paylaşmak istiyoruz :) -Elin adamı aya çıkar,marsa gider,arsenikte yaşam bulur..Biz de çubuk krakeri kırmadan yatay olarak ağzımıza sokmaya çalışırız. -1.murat hangi savaşta ölmüstür sorusuna;...
  2. Cuma Günü İçin Kısa Mesajlar ve Sözler

Cuma Günü İçin Kısa Mesajlar ve Sözler

Kısa Cuma Mesajları Kısa ve Güzel Cuma Mesajları Sevgili melekler, sevdiklerinize cuma günü için mesaj atabileceğiniz ya da sosyal paylaşım ağları üzerinden paylaşabileceğiniz kısa ve güzel cuma mesajları ile karşınızdayız bir kere daha :) Cuma günü geldiği için sevinen bir mümine,kıyamete kadar hergün,o kadar sevap verilir ki,adedini Allah’u Teala bilir.’ Cumamız Mubarek olsun...
  3. Dostlarınız İçin Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları Sözleri

Dostlarınız İçin Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları Sözleri

Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Sözleri Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları Hayırlı akşamlar mesajları az önce paylaşmıştık sizlerle, bu kez de arkadaşlar kelimesini de koyalım istedik ve hayırlı akşamlar arkadaşlar sözleri ile karşınıza tekrar geldik. Başlıklar bahane, selamlaşmak şahane diyoruz ve Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar Mesajları il sizleri başbaşa bırakıyoruz..:D:D Yüreğin...
  4. Yenidoğan Bebekler İçin Hayırlı Olsun Sözleri Mesajları

Yenidoğan Bebekler İçin Hayırlı Olsun Sözleri Mesajları

Bebek İçin Hayırlı Olsun Mesajları Hayırlı Olsun Mesajları Bebek İçin En yakınınızın ya da en sevdiğiniz arkadaşınızın bebeği olduğunda ona tebrik mesajı yollamak isterseniz işte bebek için hayırlı olsun mesajları burada melekler :) Hatırlarmısın Doğduğun Günü… Sen Ağlarken Herkes Gülüyordu. Öyle Bir Ömur Yaşaki Öldüğünde Herkes Ağlasın, Sen Mutlulukla Gülümse. İyiki Doğdun....
  5. 2013 Sitem Dolu Sözler Mesajlar

2013 Sitem Dolu Sözler Mesajlar

İçim çok dolu ve boşaltmaya ihtiyacım var.Şöyle facemden paylaşabileceğim sitemli sözleriniz var mı ?

Sayfayı Paylaş