gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113

duygusal gifler

Konu, 'Gif Sarayı' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

duygusal gifler duygusal gif gifleri gıfler duygulu gifler

[​IMG][​IMG][​IMG]

duygusal gifler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Gif

Gif

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. duygusal nickler

duygusal nickler

Madem yaşamak güzel ben niçin aglıyorum seni sevmek suç ise cezamı çekiyorum dusunki ben yagmur damlasiyim yere dustummu dagilirim dusunki ben bir kar tanesiyim gunesi gordummu eririm dusunki sen benimsin gittinmi olurum sensizliği dinlemek sessizliği dinlemekten zor ama en zoru sensizliğin sessizliğini dinlemek ... Adına şarkılar yazmadım diye resmini yollara çizmedim diye sanmaki...
  3. DuYguSaL NickLer

DuYguSaL NickLer

gülümlü sözler ilgilenmeyen sevgiliye sözler duygusal nickler 2011 -”isyan etme gök yüzü ne yaparsan yap benim kadar aglayamazsin!!.2- Bunca Cilenin sonu Degilmi bir avuc toprak Ölümden yana Korkum yok Tek korkum UNUTULMAK!! 3- Bu günüde gördüm Yarin yasarmiyim bilmem Gencligede güvenemem Ölenler hep ihtiyarmidir?? 4- Daglarda cicek soldugu zaman Göklerde bulut oldugu zaman Yagmurlar sel gibi...
  4. Duygusal Erkek...

Duygusal Erkek...

Evet kıslar diziler içinde en duygusal erkek kimmiş....:oppucuk: Bu sezon yayınlanan diziler içinden “En duygusal erkek dizi karakterini” belirledi. Oylama sonuçlarına göre Aşk-ı Memnu dizisinde Kıvanç Tatlıtuğ’un canlandırdığı Behlül karakteri “Dizilerin en duygusal erkeği” seçildi. Behlül, 300 binin üzerinde oy aldı.

Sayfayı Paylaş