gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

E-Beyan Proğramınız Windows 7 ile çalışmıyor ise

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Windows 7 e beyan çalıştırma proğramınız çalışmıyor ise, Arkadaşlarım muhasebeci arkadaşlarımıza yardımcı olmak adına bu konuyu açıyoruz. E beyan.bat dosyası yeni işletim sistemlerinde çalışmaz bunu çevirerek kullanmak gerekiyor. Biz çevrimi sizin yerinize yapıyoruz. Kameradünyası sitesinden çevirim proğramı indirdik ama gördük ki proğram exe oluştururken iframe virüsü yaratıyor.
    Ben sizler için temiz bir tane oluşturuyorum arkadaşlarım kendimde kullanıyorum.

BURAYI TIKLAYARAK indirebilirsiniz.

Proğram indirme linkinde sorun yaşadığınız taktirde sitemize kayıt olmadan sayfanın en altındaki hızlı cevaptan bize yazabilirsiniz. Linki yenileriz.
    Bu dosyayı indirdikten hemen sonra rardan çıkartın ve C:\ebyn 'ın içine yapıştırın arkadaşlarım direkt çalıştırabileceğiniz gibi, bu dizine attığınız dosyaya sağ klik masa üstüne kısa yolunu paylaş ta diyebilirsiniz.

Kolay gelsin arkadaşlarım.

E-Beyan Proğramınız Windows 7 ile çalışmıyor ise konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Windows 7' yi  Hızlandırmanın Yolları

Windows 7' yi Hızlandırmanın Yolları

Windows 7 yi Hızlandırmanın Püf Noktaları Yazılarımızı takip edenler hızlandırma rehberlemizi okumuştur. Windows Vista ve Windows Xp için hızlandırma rehberlerini daha önce yayınlamıştık. Şimdi sıra son işletim sistemi olan Windows 7 ye geldi. Tweak programları ile hızlandırma yapılıyor fakat bu pekte sağlıklı değil. Windows ayarlarında yapacağımız ufak değişiklikler ile Windows 7 işletim...
  2. Windows 7 Arka Plan Değiştirme

Windows 7 Arka Plan Değiştirme

Windows 7 Arka Plan Değiştirme hakkında çok acil bilgi ve yardıma ihtiyacım var bir türlü başaramadım:S
  3. Windows 7 Kenar Çubuğu Araçları

Windows 7 Kenar Çubuğu Araçları

Windows 7 Kenar Çubuğu Araçları Merhaba ben Windows 7 Kenar Çubuğu Araçlarını masaüstüne almak istiyorum nasıl yapacam ben Windows 7 Kenar Çubuğu Araçlarını kullanamıyorum ya :S
  4. Windows 8'e özel Firefox

Windows 8'e özel Firefox

Windows 8'e özel Firefox Windows 8 Firefox Merhaba Sevgili melek'ler ve bizi ziyaret eden sevgili misafirler, bu yazımızda sizlerle için Windows 8'e özel Firefox hakkında edindiğimiz bilgileri aktarıyoruz. Mozilla'nın Windows 8'in Metro arayüzünde çalışacak bir Firefox web tarayıcısı üzerinde çalıştığı, tarayıcının 2012'nin ikinci çeyreğinde kendini göstereceği belli oldu. Diğer tüm...
  5. Koca çalışmıyor ise tedbir nafakası nı kim ödeyecek?

Koca çalışmıyor ise tedbir nafakası nı kim ödeyecek?

Merhaba, 9 yıldır evliyiz ve banada çocuklarımada ağır ihmal, söz konusu.Örneğin işsiz olmasına rağmen eve gece yarıları geliyor,ne çocuklarla nede benimle ilgilenmiyor .Üstüne üstlük bir de 9 yıldır sigortasız ,en verimli dönemlerini 30-40 yaşları arasını kırahathanelerde gece yarılarına kadar oturarak geçirdi , şimdi de boşa geçen zamanı yüzünden iş bulamıyor.Boşanmaya bile param...

Sayfayı Paylaş