gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Nasıl başlamışsa öyle bitermiş Deli sevdaların sonu belliymiş Aşkın bedelini canlar ödermiş
    Benim gibi seven zaten delidir
    Ben seninle ölümsüz bir aşkı tattım
    Bilmiyorum nerde nerde bir hata yaptım
    Şimdi sonsuzluğun yoluna saptım
    Artık hayal kurup sussam yeridir
    Esirgeme benden dualarını
    Benim hayrıma yor rüyalarını
    Adım adım yolla umutlarını
    Senden sonra benim sonum bellidir.

Ebru Gündeş - Esirgeme Benden konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Sen De Benim Hatalarımdan Birisin

Ebru Gündeş - Sen De Benim Hatalarımdan Birisin

Kalinca sebepsiz bir basima Hatiralar beynimde dans ediyor Gunahlarim dizilip bir bir karsima Sanki birer birer intikam aliyor Yuregimden zincire vurulmusum Anilar her bir halkayi bagliyor Ben duyhularimin esiri olmusum Hatalar yalan duygularla basliyor Sende benim hatalarimdan birisin Sen en buyuk gunahlarin bedelisin Senin icin harcanan zamana yazik Sen en guzel duygularin...
  2. Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun Dertler benim çile benim Hayat senin senin olsun Ben daha ne çile dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Fark etmez yaşamak Sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gerçek olsun Hayat bu şansın hep açık olsun Dertler benim...
  3. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...
  4. Ebru Gündeş-Beyaz

Ebru Gündeş-Beyaz

Usta yorumcu Ebru Gündeş'in beklenen albümü Beyaz 11 Şubat Cuma günü sevenleriyle buluşacak kızlar... Ebru Gündeş hayranlarının merakla beklediği albümün tanıtımına geçiyorum şimdi :tik: 1- Ebru Gündeş Ağlamayacağım Söz & Müzik: Sinan Akçıl 2-Ebru Gündeş Vatan Söz: Ayla Çelik Müzik: Gökhan Tepe 3-Ebru Gündeş Ferman Söz & Müzik: Serdar Ortaç 4-Ebru Gündeş Beyaz Söz: Şebnem Sungur...
  5. Ebru Gündeş Mekan Kapattı

Ebru Gündeş Mekan Kapattı

ebru gündeş ebru gündeş haberleri Sevgili melekler, ünlü şarkıcı Ebru Gündeş ve eşi Reza Zarrab, bir arkadaşlarının doğum günü için popüler eğlence mekanı Günay'ı kapattı. Gece boyunca eğlencenin devam ettiği partiye pek çok ünlü isim katıldı. İşte detaylar... Ebru Gündeş ve Reza Zarrab çifti, önceki gece yakın bir arkadaşlarının doğum günü için özel bir yemek daveti verdi. Çift davet...

Sayfayı Paylaş