gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Ebru Gündeş Kızıl Mawi şarkı sözü

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Gittin, boynumu büktün Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm bilemezsin Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola dödüm
    Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin

Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık
    Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş
    Elinde tuttuğun karar, bense sanık
    Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık

Biraz kızıl, biraz mawi
    Yalnızlığın asil rengi
    Gün batmadan dönsen bari
    Keşke dedim, duymadın mı

Ebru Gündeş Kızıl Mawi şarkı sözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Ebru Gündeş - Kızıl Mavi

Gittin, boynumu büktüm Nasıl üzüldüm, nasıl üzüldüm Bilemezsin... Uyandım, bir sağa döndüm, bir sola döndüm Deliye döndüm, görsen ölürdün gidemezdin... Başımın ucunda tek kelimelik ayrılık, Büyük harflerle sessizce çıkmış, gitmiş... Elinde tuttuğun karar, bense sanık. Cezam müebbet aşk, tek sorun yalnızlık. Biraz kızıl, biraz mavi Yalnızlığın asil...
  2. Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Evet Şarkı Sözleri

Aradım seni yıllarca, çok aradım Yağmur, çamur demedim çok yollar aştım Adını dağlara, taşlara yazdım Sen benim en büyük aşkımsın, aşkım Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana Evet söylüyorum, evet istiyorum Evet seviyorum aşığım sana
  3. Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ebru Gündeş-Tükeneceğiz Şarkı Sözleri

Ne böyle senle ne de sensiz Yazık yaşanmıyor çaresiz Ne bir arada ne de ayrı Olmak imkansız hiç sebepsiz Ne hayallerle ümitlerler Mutlu olmaktı dileğimiz Suçlu ne sensin ne de benim Şimdi sensizim sende bensiz Bir an gelipte küllenince Yüreklerimiz dinlenince Başka sevgilerde teselli bulunca İşte biz o gün düşüneceğiz Etrafımızı sarıverecek ;Bir boşlukki asla bitmeyecek Herşey biranda...
  4. Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

Ebru Gündeş Kızıl Mavi adlı şarkısına klip çekti

ebru gündeş ve eşi ebru gündeşin evi İlk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti. "Evet" isimli albümünün ilk klibini "Kızıl Mavi" şarkısına çeken Ebru Gündeş'e yönetmen olarak Rafet El Roman eşlik etti. Gündeş klipte eşini kaybetmiş bir ev kadınını canlandırdı.Gündeş, Alman bir erkek mankenin de...
  5. Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeşin Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü

Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözü lazım bana lütfen biriniz paylaşın Ebru Gündeş Söz Vermiştin Bana Şarkı Sözlerini lütfen!

Sayfayı Paylaş