gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Gündeş - Sen De Benim Hatalarımdan Birisin

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Kalinca sebepsiz bir basima Hatiralar beynimde dans ediyor Gunahlarim dizilip bir bir karsima
    Sanki birer birer intikam aliyor

Yuregimden zincire vurulmusum
    Anilar her bir halkayi bagliyor
    Ben duyhularimin esiri olmusum
    Hatalar yalan duygularla basliyor

Sende benim hatalarimdan birisin
    Sen en buyuk gunahlarin bedelisin
    Senin icin harcanan zamana yazik
    Sen en guzel duygularin katilisin

Istemem seni
    Ne sevgini ne kendini
    Istemem ben bu hayati
    Sozum ona pembe rengini

Ebru Gündeş - Sen De Benim Hatalarımdan Birisin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Gündeş - Ölü Bir Deniz

Ebru Gündeş - Ölü Bir Deniz

ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim ebru gündeş yanar durur yüreğim ebru gündeş ağlayamam Sen bırakıp giderken beni yalnızlıkla başbaşa Sen bakmadan ardına gömüp duyguları karanlığa Kayboldum denizlerde Kayboldum sessizlikte Kayboldum ümitsizliklerde ben Kayboldum meçhullerde Kayboldum derinlerde Kayboldum çaresizliklerde ben Ölü bir deniz gibi sana hasret gözlerim Deli fırtına sanki...
  2. Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Ebru Gündeş - Esirgeme Benden

Nasıl başlamışsa öyle bitermiş Deli sevdaların sonu belliymiş Aşkın bedelini canlar ödermiş Benim gibi seven zaten delidir Ben seninle ölümsüz bir aşkı tattım Bilmiyorum nerde nerde bir hata yaptım Şimdi sonsuzluğun yoluna saptım Artık hayal kurup sussam yeridir Esirgeme benden dualarını Benim hayrıma yor rüyalarını Adım adım yolla umutlarını Senden sonra benim sonum bellidir.
  3. Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Ebru Gündeş - Dertler Benim Olsun

Bir zamanlar benim sevgilimdin Yanımdayken bile hasretimdin Şimdi başka bir aşk buldun Mutluluk senin olsun Dertler benim çile benim Hayat senin senin olsun Ben daha ne çile dertlere yolcuyum Ben alnına dert yazılan kader mahkumuyum Fark etmez yaşamak Sen mesut ol yeter Dertler bana gönül vermiş Ben aşk sarhoşuyum Dilerim her arzun gerçek olsun Hayat bu şansın hep açık olsun Dertler benim...
  4. Ebru Gündeş - Bir Dolu Efkardayım

Ebru Gündeş - Bir Dolu Efkardayım

Sen aklıma gelince Ağlamaklı olurum Sen aklıma gelince Derinden burulurum Özlem ayrı bir sızı Yüzümde saf bir sitem Ben yalnızlar yalnızı Yüzüme yansır çilem Gurbet hasret denizi Bir terk-i diyardayım Hüzünler yaktı bizi Bir dolu efkardayım Gurbet hasret gemisi Bir terk-i limandayım Hayaller yaktı bizi Bir deli efkardayım
  5. Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Ebru Gündeş - Benim Dünyam

Sen benim içimde bir korkulu rüya Hergün sevip sardığım bir hülyasın Yokluk ateşten bir gömlek Sensizlik ölüm gibi Rüyam hülyam benim dünyamsın Kanımda canımda alın yazımda Bir sen varsın bir de ben şu dünyada Nazar deymesin sana Eller deymesin sana Sensizlik ölüm bana Seni benim gibi seven bulamazsın Tanrım bu rüyadan hiç uyandırmasın Ömrün vefası yok korkum aşkımdan çok Gönlüm sensiz...

Sayfayı Paylaş