gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Bana Bir Şeyler Söyle

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

dualarınla yaşamadım ki bedduanla nasıl öleyim senden bir hayır göremesem de
    değişirsin bir gün
    bunu bileyim
    sevdim seni pişman değilim
    ben sana yarim düşman değilim
    söyle söyle aşkım duyayım
    seviyor musun anlat ki bileyim

bana birşeyler söyle
    "seni seviyorum" de
    "seni öpüyorum" de
    ne bileyim "aşkımsın" de
    duymadığım sözler söyle
    artık bana "canım" de
    "hayatımın anlamı" de
    beni mutlu et

sevdim seni pişman değilim
    ben sana yarim düşman değilim
    söyle söyle aşkım duyayım
    seviyor musun anlat ki bileyim
    bana birşeyler söyle
    seni seviyorum de
    seni özlüyorum de
    ne bileyim aşkımsın de
    duymadığım sözler söyle
    artık bana canım de
    hayatımın anlamı de
    beni mutlu et
    bana birşeyler söyle
    seni seviyorum de
    seni öpüyorum de
    ne bileyim aşkımsın de
    duymadığım sözler söyle

Ebru Yaşar - Bana Bir Şeyler Söyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Dağlar

Ebru Yaşar - Dağlar

gittin de ardindan cöktüm zannetme bedenim ayakta bak yine sensiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz Refrain: yikilmam yok olmam sen yoksun diye aglamam hayalin karsimda diye egilmem önünde cok sevdim diye daglarda kimsesiz daglarda sessiz yasarim basim dik gönlüm yarali kalbim sendesede olmam...
  2. Ebru Gündeş - Erkeksen Söyle

Ebru Gündeş - Erkeksen Söyle

ebru gündeş şimdi sen söyle şimdi sen söyle öleyimmi Eskiden olsa sana ağlardım Yanımda kal gitme diye Ama şimdi gözyaşlarım Giden yıllarıma Sözünde dursan sana tapardım Kapanırdım dizleriDemiştin ya biz ölürüz Ayrılmayız diye Şimdi sen söyle öleyim mi? Yoksa sözümden döneyim mi? Elleri sevsem bunu sen bilsen Ne olur halin göreyim mi? Erkeksen söyle
  3. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...
  4. Gençken Yapılabilecek Bir şey SÖYLE

Gençken Yapılabilecek Bir şey SÖYLE

Arkadaşlar bu oyunda her kişi gençken yapılabilecek bir şey söylesin bakalım.(Malum tv lerde görmüşsünüzdür reklamı) Ben bir liste buldum aşağıda....Gözatın ve siz de bir şeyler ekleyin bakalım....Kafayı biraz çalıştıralım... 1. Garson hesabı getirdiğinde arkadaşınla hesabına el kızartmaca oyna. Garsonu hakem yap. 2. Etrafındakilere sürekli öpücük gönder, soranlara “tikim var” de. 3....
  5. Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

ebru yaşar, mehmet'in gezegeni, civciv polemiği, sözde yorumcular, kızdıracak açıklamalar ve dahası burda arkadaşlar Ebru Yaşar, katıldığı bir programda, bir çok şarkıcı arkadaşını kızdıracak açıklamalar yaptı ve civciv polemiğini başlattı Melek'lerim:) Haklı mı; evet bencede haklı:D:D Bakalım kimler üzerine alınacak, Ebru Yaşar'a cevap verecek ve civciv olduklarını belli edecekler:)...

Sayfayı Paylaş