gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebru Yaşar - Yalan

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

Geri gelmiyor giden günlerim Boşa ağlamak ümitlerle avunmak Çözüm değil bir vefasız için ömrüne kıymak
    Uğruna kul olmak

Yalan yalan yalan yalan unuttum seni
    Yalan uykusuz geceler yalan çektiğim çileler
    Yalan kurduğum hayaller yalan unuttum seni

Yalan ölümsüz sevgiler yalan ağlayan gözler
    Yalan söylediğim sözler yalan unuttum seni

Ebru Yaşar - Yalan konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ebru Yaşar - Kuşlar

Ebru Yaşar - Kuşlar

gün oldu harman oldu hasretinle savruldum senin icin yandim durdum yar yar bir vardin vir yok oldun, dün benimkin kimin oldun, kuslar gibi kayboldun yar yar [Nakarat] kuslar ötün gayri, yar sesimi duyamaz vay vay yollar bitin gayri, yar gözümde tüter oldu vay vay dört duvar dört bir yanim, ah zindanim ah yasagim hasretinle yanar canim yar yar bir vardin, bir yok oldun, dün benimdin kimin...
  2. Ebru Yaşar - Hasretin Vuruyor

Ebru Yaşar - Hasretin Vuruyor

Sonu yok bilirim Anladım kaderim Alnıma yazılmış Neyleyim Bir başına Gel de dayan yüreğim Derde dert eklenir Ben çekerim Aşk; Tek kelime Yar; Binbir hece Aşk bir anda bitse bile Yar bir ömür ah yüreğimde Bu nasıl sevdaymış bitmedi Her gün öldürüyor Öyle çok sevdim seni Herkes biliyor Yar bırakıp gidişin beni Öyle kahrediyor Her gece gönlüme yine Hasretin vuruyor
  3. Ebru Yaşar - Dağlar

Ebru Yaşar - Dağlar

gittin de ardindan cöktüm zannetme bedenim ayakta bak yine sensiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz herzaman yeterim kendi kendime daglarda kimsesiz daglarda sessiz Refrain: yikilmam yok olmam sen yoksun diye aglamam hayalin karsimda diye egilmem önünde cok sevdim diye daglarda kimsesiz daglarda sessiz yasarim basim dik gönlüm yarali kalbim sendesede olmam...
  4. ebru yaşar

ebru yaşar

Ebru Yaşar'ın merakla beklenen yeni albümü "SEVİYORUM SENİ" Avrupa Müzik markasıyla müzik marketlerdeki yerini aldı. 2 yıl aradan sonra müzik severlerle buluşmak için gün sayan Ebru Yaşar hem yeni şarkıları hem de yeni imajı ile sürprizlerle dolu bir albüm hazırladı. Bu resim yeniden boyutlandırılmıştır. Resmin tam halini görmek için buraya tıklayın. Asıl resim 600x595...
  5. Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

Ebru Yaşardan kızdıracak açıklamalar

ebru yaşar, mehmet'in gezegeni, civciv polemiği, sözde yorumcular, kızdıracak açıklamalar ve dahası burda arkadaşlar Ebru Yaşar, katıldığı bir programda, bir çok şarkıcı arkadaşını kızdıracak açıklamalar yaptı ve civciv polemiğini başlattı Melek'lerim:) Haklı mı; evet bencede haklı:D:D Bakalım kimler üzerine alınacak, Ebru Yaşar'a cevap verecek ve civciv olduklarını belli edecekler:)...

Sayfayı Paylaş