gebe
  1. *jellibon*

*jellibon* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    36
    Ödül Puanları:
    48

Ebruli - Işte Böyle Vururum

Konu, 'E-F Harfli Şarkılar' kısmında *jellibon* tarafından paylaşıldı.

ebruli ben dururum ben dururum işte böyle vururum ebruli işte böyle vururum Suskundum sahilinde sevdanın Mecburdum seviyordum katlandım
    Sabırla set çekerken isyan dalgalarıma
    Taş olsa dayanmazdı bana yaptıklarına
    Vazgeçtim işte bak bitti işte

Ben dururum dururum
    İşte böyle vururum
    Köle olur mu sandın
    Sana benim gururum

Suskundum sahilinde sevdanın
    Mecburdum seviyordum katlandım
    Ateşimi külümü gizlemiştim yanarken
    İçim hiç sızlamadı sana veda ederken
    Vazgeçtim işte bak bitti işte

Söz � Müzik : Gönül Şen

Ebruli - Işte Böyle Vururum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşar - Ebruli

Yaşar - Ebruli

uyanır geceyarısı yoktan sevda yaparım adamım bu küçük işlere ben bakarım yanarım adamım bu küçük işlere ben bakarım yakarım dilsizler bana danışır kelebeklerin aklı benim gemilerle her gece ben çok uzaklardan dönerim çağırırlar küçük adımı karapakiden ben akarım adamım bu küçük işlere ben bakarım yanarım adamım bu küçük işlere ben bakarım yakarım benim adım ebruli biraz gerçek bira rüya...
  2. Ebruli - Küsemedim

Ebruli - Küsemedim

Unutmak ölmekten çok daha zormuş Canımdan geçtim de senden geçemedim Ne kadar kızsam da faydası yokmuş Kendime küstüm de sana küsemedim Yar deyip adını her an andığımda Hasretin kor gibi düşer bağrıma Kaç kere kastettim kendi canıma Ölümlerden döndüm senden dönemedim Ne yıllar dermanmış ne yeni aşklar Kimseyi bir daha böyle sevemedim Ömrümü sildim de can defterimden Bir seni...
  3. Ebruli - Ebruli

Ebruli - Ebruli

ebruli dalga dalga Gözlerin yalansız Kaçamıyor yüzümden Bir kuş gibi uçta gel kon Yarala beni derinden Sen dalgalı hırçın deniz Kaçışların sebepsiz Suskun fırtınan yıkıp geçerken Kaderinim çaresiz Ebruli dalga dalga Karışırsın zamanlara Alacalı bulutlar gibi Yağmurlarım ol ağla Ebruli Ebruli...... Söz � Müzik : Özkan Turgay
  4. Ebruli - Dalgalar

Ebruli - Dalgalar

Ayrılık aramızda aşılmayan bir deniz Bir sahilde sen varsın Bir sahilde ben sensiz Umutsuzca bakarken uzaktan ben sana Dolu dolu olur göz pınarlarım Boşa kürek çekip te aşk sandalında Hem kendime hem sana ağlarım Uzun dalgalardan bir avuç su al Onlarda aşkımın göz yaşları var Al beni denizden al tenine çal Teninde kalayım sevgilim Söz : Gönül Şen Müzik : Özkan Turgay
  5. Ebruli - Allahım

Ebruli - Allahım

Allahım sabır ver sen şu kuluna Allahım sabır ver sen şu kuluna İsyanım yalanlara yalancı kullarına Allahım Allahım Dualarım yalanlara söz geçmiyor kullarına Allahım Allahım Ağlatma sevenleri ağlatma Soldurdu güllerimi küstürdü düşlerimi Dert kattı derdime kanattı yüreğimi Gündüzüm karanlık kaybettim güneşi dudağımda yalnızlık Saatler tükendi zamanım geçmiyor sevdan sessiz çığlık...

Sayfayı Paylaş