gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ebul vefa hz.'nin duası

Konu, 'Dua Ayetler Hadis' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ya Allah! Dünya ve ahirette karşılaşacağım her bir korku için "la ilahe illallah" ı,

Her keder ve üzüntü için 'maşa'allah'ı,

Her bir nimet için 'elhamdulillah'ı,

Hayret verici her şey için 'subhanallah'ı,

Her bir günah için 'estağfirullah'ı,

Her darlık için 'hasbiyallah'ı,

Her musibet için 'inna lillahi ve inna ileyhi raciun'u,

Her bir kaza ve kader için 'tevekkeltu alellah'ı

Her bir itaat ve isyan hareketi için 'la havle vela guvvete illa billahil aliyyul aziim'i, hazırladım.

Ey Rabbım! Bize arttır da eksiltme, bizi şereflendir de hor ve hakir kılma, bize ver de mahrum bırakma, bizi seç de üzerimize ihtiyar etme.

Bizden razı oluver bizden kabul eyle. Ey Kerem sahibi! Ey esirgeyenlerin en merhametlisi! Duamı kabul eyle. Hamd alemlerin Rabbın'a mahsustur.

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Ebul vefa hz.'nin duası
    emeğine sağlık

Ebul vefa hz.'nin duası konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hz. Ali'den Ramazan Duası...

Hz. Ali'den Ramazan Duası...

Hz Ali nin Ramazan için duası arkadaşlar gerçekten çok güzel ve değerli bir dua:) Hz. Ali'nin öğrencisi Kumeyl'e öğrettiği dua KUMEYL DUASI Allah'ım! Sen'in her şeyi kaplayan rahmetin hakkına; ve kendisiyle her şeye üstün geldiğin, karşısında her şeyin boyun eğdiği e her şeyin ram olduğu gücün hakkına; ve her şeye galip geldiğin ceberut (ilahi azamet) un hakkına; ve önünde hiç bir şeyin...
  2. Hz Eyyüb Duası

Hz Eyyüb Duası

Hz Eyyüb Duası Selam arkadaşlarım sizden Hz Eyyüb Duası okunuşu ve açıklamasını rica ediyorum
  3. Hz Eyyüp Peygamberin Duası

Hz Eyyüp Peygamberin Duası

Hz Eyyüp Peygamberin Duası Merhaba arkadaşlar Hz Eyyüp Peygamberin Duası hakkında bir konu açar mısınız lütfen
  4. Hz. Yusuf (a.s)'ın Duası

Hz. Yusuf (a.s)'ın Duası

hz. yusuf'un duası Yusuf (a.s)'ın Duası Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Hz. Yusuf (a.s)'ın duasını sizlerle ve Yusuf (a.s)'ın duasını isteyen tüm misafirlerimiz ile paylaşıyoruz. Kuranda hz. yusuf'un duaları şöyle gecer (Yusuf) Dedi ki:"Rabbim, zindan, bunların beni kendisine çağırdıkları şeyden bana daha sevimlidir. Kurdukları...
  5. Hz yunusun duası ve faziletleri

Hz yunusun duası ve faziletleri

hz yunusun duası,hz yunusun duası ne için okunur,hz yunusun duasının faziletleri hakkında bilgiler Bu dua çok müessir ve milyonlarca müslüman tarafından denenmiş, muvaffakiyete varılmış olan bir Ayet-i kerime son derece tesirli, selamete erdiren bir inayet-i ilahidir. Enbiya Suresi’nin 87. ayeti olan bu dua; Hz. Yûnus (Aleyhi’s Selam)’ın balığın karnında iken yaptığı tesbihattır.Bu dua...

Sayfayı Paylaş