gebe
  1. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0

Eda Taşpınar'ın Bacaklarının Sırrı ''AT KILI FIRÇASI'' <ANKARA'da Nerde bulabilirim>

Konu, 'Cilt Bakımı' kısmında ece_rose tarafından paylaşıldı.

at kılı fırçası eda taşpınar güzellik sırları eda taşpınar bacakları bacak fırçası SOSYETENİN ÜNLÜ İSMİ EDA TAŞPINAR, SELÜLİTİ AT KILI FIRÇASIYLA ENGELLEDİĞİNİ SÖYLEDİ. SOSYETİK KADINLAR TAŞPINAR’IN SÖZLERİNDEN SONRA AT KILI FIRÇASI ARAYIŞINA GİRDİ…

Attığı her adımla olay yaratan, giydiği her kıyafeti bir akıma dönüştüren Eda Taşpınar, sosyete arasında ilginç bir güzellik formülünün yayılmasına neden oldu.

İkoncan, ‘Selülitsiz görünmeyi nasıl başarıyorsun?’ sorusuna ‘Anneannemin bana önerdiği at kılı fırçasıyla vücudumu yukarıdan aşağıya her gün düzenli olarak fırçalıyorum’ yanıtını verince sosyetenin ilgisini çekti.

Konuşulanlara göre şimdilerde birçok sosyetik hanım, at kılı fırçası arayışına girdi. Eda Taşpınar da arkadaşlarına bu fırçadan alıp vermeye başladı.

ALINTIDIR!

2. ece_rose

ece_rose Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    ''Kırk Ambar '' diye bir dükkan var mısır çarşısında ve bu dükkandan internet yoluyla sipariş verilebiliyor.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 3 Haziran 2016
  3. lara28

lara28 Forum Okuru

gratislerde bulabilirsin

Eda Taşpınar'ın Bacaklarının Sırrı ''AT KILI FIRÇASI'' <ANKARA'da Nerde bulabilirim> konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sepet havlu nerden bulabilirim?

Sepet havlu nerden bulabilirim?

Merhaba, Aranıza yeni katıldım,sizlere birşey sormak istiyorum,aşağıya resmini yüklemiş oldugum sepet havlu modelini toptan satın almak istiyorum,ama nerden nasıl temin edeceğimi bilmiyorum,bu model ve farklı renkler olabilir,bildiğiniz veya önerebileceğiniz yerler ya da internet adresleri varmı?satmak üzere alıcam,ilgilenen herkese şimdiden teşekkür ederim. Uploaded with...
  2. Eda Taşpınar'ın İlginç Saç Bakım Önerisi....

Eda Taşpınar'ın İlginç Saç Bakım Önerisi....

Eda Taşpınar'ın Saç Bakım Önerisi Eda Taşpınar'ın Kullandığı Saç Bakımı İşte hanımlar Eda Taşpınar'ın ilginç saç bakım önerisini duyunca çok şaşıracaksını..İşte Eda Taşpınar acaba saçına nasıl bir bakım uyguluyor...İşte merak ediyorsanız yazımızın devamını okuyun....Biliyorsunuz ki Eda Taşpınarın daha önce de ilginç bir acıklaması daha olmuştu...Bacaklarını at kılı fırcasıyla bakım...
  3. At kılı selülit Fırçası alıcam nerden alabilirim Önerilerinizi bekliyorum.

At kılı selülit Fırçası alıcam nerden alabilirim Önerilerinizi bekliyorum.

At kılı selülit Fırçası alıcam nerden alabilirim Önerilerinizi bekliyorum.
  4. Eda Taşpınar'dan Kolayca Bronzlaşmanın Sırrı

Eda Taşpınar'dan Kolayca Bronzlaşmanın Sırrı

Bu sayfa; Eda Taşpınar'dan Kolayca Bronzlaşmanın Sırrı hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, sosyetik ünlü Eda Taşpınar yaz aylarında kolayca ve etkili bir biçimde bronzlaşmasının sırrını, kendi adıyla ürettiği güneş yağıyla verdi. Yaz aylarında Çeşme ve Bodrum'da güneşlenirken çekilen fotoğraflarıyla sık sık haber olan Taşpınar kendi adıyla piyasaya çıkan güneş yağını tanıttı....
  5. Eda Taşpınar'dan Kalıcı Bronzlaşmanın Sırları!

Eda Taşpınar'dan Kalıcı Bronzlaşmanın Sırları!

eda taşpınar, nasıl hızlı bronzlaşılır, kolay bronzlaşmak Sevgili melekler, onu her yaz sonbahara kadar gittiği yazlık mekanlardan, avuçiçi kadar bikinisiyle vgüneş altında verdiği pozlardan ve kış boyunca koruduğu müthiş bronzluğundan tanıyoruz. "İkoncan" lakaplı Eda Taşpınar'dan bu müthiş ten rengine nasıl ulaştığı konusunda bilgiler alıyoruz... - Eda Taşpınar harika...

Sayfayı Paylaş