gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113

Editör ve Site Yönetimine Önemli Duyurudur !

Konu, 'Editör Melek Yardım Odası' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Sevgili Editör Arkadaşlarım, Sitemize konu açarken mutlak suretle başlığa kendinizden bir kaç şey ekleyiniz. Ve tek kelimeli başlıklı konuları açmayın. Bu husustaki küçük kurallara uymanızı önemle rica ediyoruz.

YANLIŞ OLAN AÇTIĞINIZ BAŞLIKLARA ÖRNEKLER

Hamilemiyim
    Selam arkadaşlar
    Hamilelikte Progestan
    Ev dekorasyonu örneği
    Kırmızı Gelinlik Modeli 2012
    Mango Giysi modelleri
    2012 Aker Eşar Modelleri

AÇTIĞINIZ BAŞLIKLAR ŞÖYLE OLMALI

Hamilemiyim diyorsanız bunları okumalısınız
    Selam arkadaşlarım Bende geldim adım Nur
    Hamilelikte progestan kullanımı hakkında bilmeniz gerekenler
    Ev dekorasyonu örneği meleklere özel
    Kırmızı Gelinlik Modeli 2012 Üstelik çok güzel
    Mango Giysi Modelleri nihayet çıktı kızlar

2012 yılına Özel Aker Eşarp Modelleri isteyen hanımlar buraya

Yukarıdaki başlıklar aşağıdaki şekilde yada benzeri şekilde olmalıdır. Başlığın sonuna yada başına yada ortasına hiç farketmiyor anlamlı olsun yeterli; meleklerim, arkadaşlar, hanımlar, biliyor musunuz, yararlı bilgiler, hakkında bilmeniz gerekenler tarzındaki kelimeleri ekleyebilirsiniz.

*Melek*, ASİMELEK, LaViNYaM ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Yani tıpkı konu içersinde kendinizden yorum yaptığınız gibi başlıklarda da yorumunuzu katarak kendi başlığınızı yazın Melek'ler. Dikkate alınacağını umuyor ve kolay gelsin diyorum.

tesadüf, LaViNYaM ve CeMoŞ bunu beğendi.
  3. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    demek benim konularım ondan karambole gitti desenize :D:D

4. *Melek*

*Melek* Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    269
    Ödül Puanları:
    63
    anlaşılmıştır sadminim daha dikkatli olacağım. bilgi için teşekkürler:)

Editör ve Site Yönetimine Önemli Duyurudur ! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Önemli Site Duyurusudur !!

Önemli Site Duyurusudur !!

Sevgili üyelerimiz ; Şahsi aldığım karar doğrultusunda, bu tarihten itibaren formumuzdan Siyaset bölümü tamamen kaldırılmıştır. Siyaset hakkındaki bildiğiniz kendi bildiğinizdir, ve formumuzu asla bağlamamaktadır, bu dakikadan sonra forumda siyaset isteyenler, siyaset yapanlar, birbirini rahatsız edenler, başka yerdeki problemi polemik haline getirip formumuz üzerinden...
  2. Önemli: Forum İmzaları Hakkında Duyuru...

Önemli: Forum İmzaları Hakkında Duyuru...

“AYARLAR & ÖZELLİKLER” bölümünün ikinci bölmesi “İmzayı Düzenle” bölmesidir. İmza (signature); yazılan her mesajın altında sabit kalan resim+yazı görüntüsü yani üyeyi betimleyen ifadeler bütünüdür. Sadece yazı yazmak suretiyle imza hazırlanabileceği gibi imzada resimler ve gif’ler de kullanılabilir. Resimler bilgisayarda bulunan mevcut resimlerden seçilebileceği gibi, resim yükleme...
  3. Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Ücretli Editörlerin Dikkatine ! ÖNEMLİ

Sitemizde ücretli editör olarak çalışan sevgili Melekler, Msn adresi üzerinden yada PM ile aşağıdaki şekildeki bilgilerinizi RÜYAM admine önümüzdeki hafta içinde göndermeniz gerekmektedir. Ödeme alabilmek için; Ödemeyi alacak kişinin İsim Soyismi ile birlikte İBAN numarasına kesinlikle ihtiyaç bulunmaktadır. Ödemeler ay sonuna kadar yapılacağından dolayı İsim Soyisimle birlikte İBAN...

Sayfayı Paylaş