gebe
  1. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...

Efektli facebook durumu nasıl yapılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında FiRaRi_MeLeK tarafından paylaşıldı.

facebook facebook'da durum facebook'da durum nasıl efektli yazılır konumuzda.Bu konu bugüne kadar açmaya çalıştığım en çok zamanımı alan konu oldu :utan: hem muzlu lokum yiyip hem konu açmak çok zormuş :D:D konumuza dönüyüm ben , facebook malum 24 saatimizin en az 10 saatini çalıyor,kim ne yapmış kim kimle , yenilikler neler.Daha önce facebook'da kişiler nasıl engellenir , hesabınız kilitlendiyse nasıl açılır diye konular açmıştık şimdiyse facebook'da herkesden farklı olmak isteyenler için efektli facebook durumu nasıl yapılır onu göstericem :D

Facebook'da arama motoruna ARTİSTİK YAZI EFEKTLERİ yazıyorsunuz

Uygulamaya tıklıyoruz,izin veriyoruz :)

izin verdikten sonra bu sayfa açılıyor.
    5 tane efekt seçeneği var : Smiley , Resim , Alfabe , Efektler , Semboller.
    Seçtiğiniz efekte tıklıyorsunuz
    İstediğiniz dizaynı seçiyorsunuz ve YAYINLA diyorsunuz.İsterseniz arkadaşlarınızın duvarında da yayınlaya bilirsiniz.:)

Yayınladıktan sonra duvarınızda böle görünüyor :)

Efektli facebook durumu nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 0.facebook ayarları nasıl yapılır

0.facebook ayarları nasıl yapılır

1.facebook ayarlarını bir türlü yapamadım bunu bana bilen birisi anlatabilir mi ?
  2. Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır

Facebook Dürtme Nasıl Yapılır bu konuda bana yardım edecek bilgi verecek olan arkadaşlarıma şimdiden teşekkürlerimi sunuyorum.
  3. Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır ?

Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır ?

Facebook Kişi Şikayet Et Facebook Kişi Şikayeti Nasıl Yapılır Diyelim facebook üzerinden rahatsız ediliyorsunuz ve işler artık çığırından çıktı melekler, ne yapacaksınız? Tabi ki şikayet edeceksiniz :) Nasıl mı? Buyrun öğrenin :tik: Facebook Şikayet et butonu veya bölümü.Arkadaşlar facebook’ta hoşunuza gitmeyen olaylarla karşılaştığınız zaman facebook “şikayet et” butonunu kullanarak...
  4. facebookta şekiller nasıl yapılır

facebookta şekiller nasıl yapılır

Kızlar selam hepinize, muhtemelen face kullanıyorsunuzdur. Şu facebook şekilleri nasıl yapılıyor, bir gösterseniz çok iyi oklur , sağolun :D
  5. facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

Merhaba kızlar. Almayın dedim dedim en sonu ben de bir face hesabı aldım ama henüz tam çözemedim.Fotoğraf etiketleme işi nasıl yapılıyor?

Sayfayı Paylaş